NOWOŚCI W NOVELLE

Kolejna perełka w ofercie marki Novelle- Emma.
Wszyscy dobrze wiemy iż miejsce do pracy powinno być funkcjonalne i swoją estetyką zachęcać do działania. Najnowsza propozycja marki to biurko EMMA, które stworzy miejsce sprzyjające efektywnej pracy oraz pozwoli na pełne skupienie. Mnogość szuflad oraz możliwość wyposażenia ich w funkcjonalne organizery pomoże w utrzymaniu porządku. Z  prezentowanym tu biurkiem doskonale współgra także krzesło GAIA- również dostępne w ofercie NovelleWspólnie stworzą miejsce do twórczej i owocnej pracy w pięknym eleganckim wydaniu.

Dopełnieniem gabinetowego wnętrza z pewnością będzie kolejna nowość marki biblioteka VENA: harmonijna w proporcjach, w kolorze matowej szarości- co idealnie porządkuje przestrzeń gabinetu. Wraz z biurkiem EMMA pozwoli na stworzenie przestrzeni sprzyjającej pracy. Unikatowe kształty, idealnie dobrane kolory i tekstury mebli i dodatków. To definiuje wyrazisty styl Novelle, który adresowany jest do użytkowników, o indywidualnych i sprecyzowanych gustach.
Biblioteka VENA zaprojektowana została dla osób, ceniących współczesny minimalizm. Monumentalne formy porządkują przestrzeń gabinetu lub biblioteki, a symetria i prostota linii wprowadzają do wnętrza harmonię. Dla dziewiątego kostiumu meblowego stworzone zostały wyjątkowe wybarwienia. Matowa szarość nadaje bibliotece VENA eleganckiego charakteru, jednocześnie pozwalając na swobodę aranżacji. Całość projektu dopełnia, nadające klimatu, oświetlenie.

Comments

Post a Comment

Popular Posts