Tous New Collection FW18
Wiecie , że uwielbiam nowości od Tous i z chęcią prezentuję Wam nową kolekcję na przyszły sezon jesienno/zimowy. Jestem szczęśliwą posiadaczką już dwóch przepięknych naszyjników z serii Hold i Sweet Dolls. W nadchodzącym sezonie Tous skupił się na nieskończonych możliwościach komponowania i stylizowania własnych zestawów biżuteryjnych. Bogata oferta sprzyja tworzeniu indywidualnych zestawień dopasowanych ściśle do naszych upodobań.
Biżuteria z kolekcji jesień/zima 2018 to połączenie kunsztu pracy i pięknego wzornictwa ze szlachetnymi i naturalnymi kamieniami, które cechuje ponadczasowy urok.
 ''Doskonalone na przestrzeni stuleci tradycyjne techniki wykonania zestawiliśmy z przyjętymi z entuzjazmem nowatorskimi technologiami''
Biżuteria została opracowana przez ekspertów z wykorzystaniem starannie wybranych materiałów oraz dbałością o najwyższą jakość i solidność wykonania. 'HOLD' i 'SWEET DOLLS' tak nazywają się główne serie biżuterii z najnowszej kolekcji marki. Dzięki innowacyjnemu podejściu naszych jubilerskich mistrzów udało się stworzyć nową odsłonę gamy HOLD – system pozwalający na łączenie produktów z różnych kolekcji, a dzięki temu my mamy możliwość tworzenia wielu rozmaitych stylizacji.
Mój wybór padł na ponadczasowe perły wzbogacone pięknymi zawieszkami, którę mogę dopinać i odpinać w zależności od okazji i wybranej stylizacji, a także złoty mniej zdobny i wymagający klasyk z zawieszką Barra Lio, który fantastycznie prezentuje się także w wersji Ruthenium srebrzystoszarego  metalu. Zerknijcie na pierwsze zdjęcia zwiastujące te cuda...Comments

Popular Posts