BB GLOW
Dziś kilka słów o nowym zabiegu, któremu poddałam się ostatnio w zaprzyjaźnionym  Dermoclubie. Tak kochane to absolutna nowość na rynku! 
BB glow- tak nazywa się zabieg, to idealna propozycja dla Pań pragnących wzmocnić i rozjaśnić swoją matową skórę. Która z nas nie marzy o efekcie glow?który notabene podbija ostatnio wszystkie trendy makijażowe na świecie. 
Meso Foundation Camo to serum przeznaczone do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania skóry. Jest zalecane dla osób o ciemnych tonach skóry w celu zmniejszenia nadmiaru piegów i przebarwień spowodowanych trądzikiem czy procesem fotostarzenia. Sam zabieg nie jest bolesny, czułam jedynie lekkie drapanie, ścieranie naskórka, a efekt po jednej wizycie mogę określić jako mocne nawilżenie i odżywienie skóry. Najlepszy rezultat uzyskamy powtarzając zabiegi w seriach w odstępach ok. 2 tygodniowych. 
Załączam Wam kilka przydanych informacji o samej procedurze i dodatkowych ampułkach, które także można wprowadzać w skórę niwelując tym samym konkretne przypadłości, wzbogacając jednocześnie wartość odżywczą skóry naszej twarzy czy dekoltu.
Ważna informacja dla potencjalnych kupców i zainteresowanych! Pełną ofertę znajdziecie pod adresem 

Comments

Popular Posts