Zaczarowany Ogród

Witaj Wiosno! Rozpoczynamy sezon balkonowo-ogrodowy więc podrzucam Wam przy okazji kilka wspaniałych produktów, które może znajdą się w waszych ogrodach, tarasach czy balkonach. Przyznam, że Garden Glory wywarło na mnie duże wrażenie pod względem designu! Nie sądziłam, że znajdę firmę, która w swojej ofercie posiadać będzie tak piękne rzeczy przeznaczone do bardzo codziennych i zwyczajnych czynności jak podlewanie trawy czy kwiatów, bądź sadzenia kwiatów.
Myślicie, że stylowe węże ogrodowe nie istnieją? to się mylicie ;-)

Założyciele firmy wpadli na genialny pomysł tworzenia pięknych form i zdobienia niezbyt urodziwych produktów ogrodowych, zwłaszcza, iż czytając blogi i magazyny ogrodowe zapotrzebowanie na asortyment w takim wydaniu było ogromne. Jak mawiają 'potrzeba matką wynalazku' ;-)
Kolejne fantastyczne propozycje z segmentu meblowego, które idealnie wpasują się w klimat małych przestrzeni jak skromne tarasy czy balkony pochodzą od firmy Seletti. Założona w 1964 roku firma konsekwentnie kontynuuje dążenie do realizowania swojej wizji ewolucji wnętrzarstwa, począwszy od kultowego oświetlenia i stółow, krzeseł  z nutą artyzmu po wyjątkowe  użytkowe przedmioty i inne meble ... Uwielbiam ich porcelanę i meble ogrodowe.
Włoska marka jest na etapie ciągłego poszukiwania produktów, dążeniu do ich poprawy, innowacyjności i oryginalności.  To szalenie kreatywne i doskonałe produkty. Wszystkie projekty Seletti są wzbogacone o styl, jakość i rozpoznawalność oraz są tworzone przez ważnych międzynarodowych projektantów. Wiele z nich stało się natychmiastowymi klasykami, rozpoznawanymi, cenionymi  i pożądanymi na całym świecie.

Seletti łączy sztukę z codziennymi przedmiotami, tworząc przedmioty dla domu, które tworzą osobisty, zabawny i funkcjonalny styl życia dla konsumenta. Ich osobowość jest synonimem prowokacji i innowacji. Tworzą kolekcje kontrowersyjne, typowe dla sztuki prowokacyjnej, mające na celu pokazywanie czegoś naprawdę odmiennego.
I*Wares collection by Seletti
Projekty z kolekcji ''I * Ware'' prezentują się na stałej wystawie w MAD (Museum of Art & Design) w Nowym Jorku. Jestem zakochana w tej zastawie i czekam już z niecierpliwością na przesyłkę

Comments

Post a Comment

Popular Posts