H&M MOSCHINO

MOSCHINO to kolejna modowa marka zaproszona do współpracy przez szwedzkiego giganta sieciowego H&M. Zarówno jedna jak i druga strona na czele z dyrektorem kreatywnym marki Moschino Jerremym Scottem potwierdzili tę wiadomosć podczas tegorocznego festiwalu Coachella w Kalifornii.

Kolekcja ukaże się w wybranych sklepach dnia  8 listopada i będzie składała się w głównej mierze z akcesoriów, wielu niespodzianek  a wszystko okraszone ''dobrą zabawą i dużą dawką humoru''- całe MOSCHINO!

"Jestem bardzo podekscytowany!- powiedział Scott. "Praca mojego życia polegała na łączeniu się z ludźmi poprzez modę, a dzięki tej współpracy będę mógł dotrzeć do większej liczby moich fanów bardziej i znacznie szybciej niż kiedykolwiek mogłem to zrobić."
 Odkąd Scott przejął stery w  Moschino, włoska marka modowa stała się wyjątkowo młodzieńcza, pełna humoru i zabawna, a produkując kolekcje z odniesieniami do McDonald's, Super Mario, SpongeBob i Looney Tunes zyskał sobie fanów na całym świecie i nie tylko wśród młodzieży.

Pozostaje nam czekać cierpliwie do jesieni.

Comments

Popular Posts