ŚWIECE W DOMU....

Muszę Wam się do czegoś przyznać... mam słabość do herbat, świec, albumów i zapachów do domu. Uważam, że to idealne propozycje na całoroczne prezenty dla bliskich i na  różnorodne uroczystości (urodziny, parapetówki czy święta). Świece to jedne z tych akcesoriów domowych, które nadają naszemu wnętrzu ciepła i klimatu, oraz 'otulają' nasze najbliższe środowisko  blaskiem spokoju i relaksu. Z każdego miejsca na ziemi czy hotelu, które odwiedzam staram się przywozić je w formie pamiątek z podróży, dzięki temu przy okazji palenia ich póżniej w  domu powracają wspomnienia z danego miejsca czy chwili.
Czy Wam też poprawiają one nastrój? bo oprócz wprowadzenia do wnętrza światła i zapachu, świece także odprężają.
Stąd też dziś, chciałam Wam polecić polską markę specjalizującą się w produkcji świec 'Candly & Co'. Filozofia marki to przede wszystkim tworzenie produktu z czystej pasji i zamiłowania do pięknej estetyki, a to kocham najbardziej!


''Candly powstało dla marzycieli z błyskiem w oku, którzy wierzą i nigdy nie przestają. Tworzymy z myślą o tych, którzy żyją z pasją, mają miękkie serce, ale lądują twardo i idą dalej. Dla tych, którzy się dużo śmieją, kiedy są szczęśliwi i wybierają śmiech, kiedy nie wiedzą, czy śmiać się czy płakać.
Świece robione są ręcznie, w małej manufakturze,  a zapachy, stworzone specjalnie dla Candly, pochodzą z Grasse, mekki świata perfum.
Zostały skomponowane przy użyciu nut zapachowych, które przywrócą Ci Twoje najcenniejsze wspomnienia. Emocje jakie towarzyszyły Ci w przeszłości, zapachy dzieciństwa, pierwszej miłości są niepowtarzalne, a nasz mózg zapamiętuje je dłużej i dokładniej, niż obrazy i dźwięki. Zmysł zapachu nadal pozostaje zagadką, nigdy nie wiesz, kiedy obudzą się na nowo dawne, nawet zapomniane przez Ciebie chwile... ''
Czy jeszcze Was to nie przekonało? Zobaczcie zdjęcia poniżej i śmiało dopasujcie świece do swojego stylu, upodobań, zapachów i ulubionych haseł.
Mój wybór padł na świąteczną ofertę marki - zapach ciasta, cynamonu, rodzynek w rumie, wanilii burbońskiej, mleka, palonego masła i miodu to zdecydowanie coś, co skusiło mnie od razu po przeczytaniu składu świec. Candly to idealna propozycja na gwiazdkowy prezent dla Waszych bliskich! ( w gwoli ścisłości i snucia domysłów ;-) post nie jest sponsorowany- od zawsze bowiem polecam tu to, co godne uwagi) ENJOY!

Comments

Post a Comment

Popular Posts