Alamo Square

To właśnie tu zdarzył się ten przykry incydent....(o którym pisałam w poprzednim poście)
Chciałam Was ostrzec, ponieważ nie doczytałam się tego w sieci, a zdarza się to nagminnie w tym rejonie. Kradną wszystko! w pobliżu skweru, nie zostawiajcie w aucie nic!, na co mógłby połasić się potencjalny złodziej. Kable do ładowarek, okulary itp. zabierajcie ze sobą bądź chowajcie do bagażników. 

San Francisco słynie jako jedno z najładniejszych miast w Stanach Zjednoczonych, jest także bardzo popularne wśród turystów ze względu na dużą ilość atrakcji i pięknych widoków.
Słynne Alamo Square możecie kojarzyć z filmu ''PEŁNA CHATA''. Wiktoriańskie pastelowe domki  zwane 'Painted Ladies' często przewijały się w serialu, który kochały miliony.
Sam Park znajduję się na niewysokim wzgórzu i dzięki temu , widok na pobliską okolicę jest bardzo urokliwy. Fantastycznie widać stamtąd panoramę miasta i smukłe wieżowce piętrzące się w oddali.
Jedno z najbardziej odwiedzanych miejsc przez turystów a także jedno z tych  najbardziej fotografowanych. Przyznam, żę ciężko mi było zrobić dobre zdjęcie, dookoła bowiem otaczała nas cała masa ludzi. Warto zobaczyć i spędzić chwilę wylegując się na trawie.


Comments

  1. San Francisko 😂😂😂😂😂czy może San Francisco? ??!!!!!!!!!!!🙈🙈🙈🙈🙈🙈żenada.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziewczyno zejdź ze mnie, proszę bo nudzisz...zwykła literówka. Wiem jak się pisze nazwę tego miasta i naprawdę daruj sobie, po co tu wchodzisz? Lżej Ci jak sobie popiszesz?

      Delete

Post a Comment

Popular Posts