Masters - Louis Vuitton & Jeff Koons

Mistrzowie (Masters) - to nazwa, pod którą kryje się bardzo ciekawa kolaboracja pomiędzy firmą Louis Vuitton a artystą Jeffem Koonsem. Podjęto wielkie ryzyko "biorąc na warsztat" dzieła sztuki powszechnie uznawane za największe w dziejach ludzkości.  Da Vinci, Titian (Tiziano Vecelli Rubens, Fragonard i Van Gogh to nazwiska wielkich mistrzów i próżno szukać większych czy bardziej znanych. Z drugiej strony Jeff Koons - bardzo często uznawany przez krytyków za artystę kiczowatego - mieszanka iście wybuchowa! Dla mnie samej Koons jest obiecującym i kreatywnym artystą, a  serię "balloon animals" wprost uwielbiam! W pełni też zgadzam się z jego mottem:
"Art is something that lets us become more aware of our life, our potential, 
and what we can become." - 
To słowa, które w stu procentach odnoszą się do mnie i do sposobu w jaki zwykłam odbierać sztukę, więc tym bardziej zainteresowała mnie informacja o tej kolaboracji i muszę Wam szczerze przyznać, że jestem zachwycona jej efektem.


Znane dzieła widoczne powyżej, zostały umieszczone na najbardziej popularnych modelach toreb marki Louis Vuitton, zbliżając je tym samym do naszego życia codziennego a ich szczęśliwe posiadaczki będą mogły cieszyć się obecnością 'Mistrzów' każdego dnia.
Kolekcja dostępna będzie w butikach od 28-go kwietnia ale już dziś możecie zarezerwować swoją ulubioną tutaj:Comments

 1. Tycjan, skoro publikujesz post w języku polskim, albo klepiesz Titian bo nie masz pojęcia kto to....

  ReplyDelete
  Replies
  1. lżej? niech będzie po polsku TYCJAN, można normalnie napisać? czy koniecznie trzeba być zgryźliwym? niech będzie i DA WINCZI

   Delete
 2. Ciekawa kolaboracja

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts