Icon Sale%....

www.icononline.pl

Comments

 1. Wow! ależ przecena

  ReplyDelete
 2. Dlaczego Magdo przeceniasz ceny tak drastycznie w tak krótkim czasie? Klientki, ktore zakupily ibrania po cenie wyjsciowej moga czuc sie tym faktem zniesmaczone. Oznacza to,ze co? Nie byly warte swojej ceny?

  ReplyDelete
 3. dlatego, że to jest to już okres przecen i kończy się sezon jesień/zima....niestety nie obwiniam nikogo jak płacę za coś pełną kwotę a za chwilę widzę cenę stanowiącą połowę wartości produktu... miałabym skarżyć np. Chanel? ;-)

  ReplyDelete
 4. Żeby była jasność... rozumiem Twoją odpowiedź. Jasne. Każdy przecenia. Jednak mi chodzi o okres. W grudniu weszliscie na rynek a od 1-go stycznia juz byly przeceny. Aż tak szybko nawet Chanel się nie wyprzedaje. Życze owocnej kolekcji wiosna/lato ☺ pozdrawiam☺

  ReplyDelete
 5. Zdecydowałyśmy się świadomie na wejście na rynek w takim okresie ze wszystkimi tego konsekwencjami i wymaganiami klientów ;-) Taki okres gdybyśmy zostali w tyle i nie zrobili przeceny zimowej kolekcji pewnie nie zdobyłybyśmy serca wielu kobiet ;-) dziękujemy serdecznie!

  ReplyDelete
 6. bo widocznie nie było tylu klientów skoro ceny tak spadły. zresztą błagam, jakaś firma pierdziszewska a ceny jak u najlepszych projektantów. i z 800 cena spada na 400 zł. to o czym to świadczy, o braku klienteli niestety. mial być boom a jest lipa. no niestety, taka jest prawda. i moja rada do "pań projektantek ;))) " trzeba coś znaczyć w świecie mody aby walić takie ceny. no ale jak to kiedyś napisała Dorota Wróblewska, teraz jest dużo samozwanczych projektantów. ;) i w tym przypadku jest to strzał w 10.
  mimo wszystko życzę powodzenia, bo na sto procent musi się przydać. ... ;)

  ReplyDelete
 7. dziękujemy! pozdrawiamy serdecznie- FIRMA PIERDZISZEWSKA

  ReplyDelete
 8. Kupiłam golf i jestem bardzo zadowolona. Czekam na wiosenne nowości i życzę wytrwałości

  ReplyDelete
 9. Nikt nie nastawiał się na boom a po drugie nie nazwałam się nigdy projektantem. Zgryźliwość z Pani strony jest typowym polskim zachowaniem i reakcją dla ludzi, którzy coś w życiu robią. Nawet jakbym miała ponieść porażkę to i tak było warto, spełniłam swoje marzenia i próbuję w przeciwieństwie do wielu w tym kraju. Nie ubliżam nikomu i nie zaglądam nikomu w portfel. Na sprzedaż nie narzekamy więc proszę się nie martwić, Niech tłumaczą się Ci, którzy sprzedają poliester za 1000 zł i nazywają się wielkimi.... miłego wieczoru

  ReplyDelete
 10. Czy te ubrania są importowane i na miejscu naszywane metki ICON, czy sprowadzany jest jedynie materiał i szyte są w Polsce??

  ReplyDelete
 11. tkaniny importowane, szyte są w Polsce

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts