Klinika Platinum Wrocław
Dziś troszkę nietypowo bo  zupełnie o innym miejscu... a wiecie, że z przyjemnością bywamy i polecamy Wam miejsca godne uwagi ze względu na swoją fantastyczną historię, profesjonalizm bądź piękno, więc tak będzie i tym razem. Klinika Platinum mieszcząca się we Wrocławiu to kolejny punkt na mapie Polski, który polecam wszystkim szukającym pomocy stomatologicznej, mowa tu nie tylko o profilaktycznym leczeniu ale także o upiększaniu naszego uśmiechu. Od 3 lat borykam się z małym problemem i ciesze się, że trafiłam w tak dobre ręce! Zęby to nasza wizytówka i żadna markowa torebka czy buty nigdy nam tego nie zastąpią. Zdrowy i piękny uśmiech to sprzymierzeniec naszych kontaktów z ludźmi i naszego dobrego samopoczucia. Znam ludzi, których niska samoocena często wynika z faktu posiadania nienajlepszego uzębienia. Klinika Platinum to miejsce gdzie łączy się pasja, profesjonalizm, kompetencje, piekno i najnowsza technologia. Oddając się w takie ręce mamy pewność, iż trafilismy pod opiekę najlepszych specjalistów. 


''... Wraz z rozwojem nauki i technologii doposażamy nasze gabinety w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający lepszą diagnostykę oraz efektywniejszą terapie. W ostatnim czasie nasza Klinika została wyposażona w nowoczesny mikroskop stomatologiczny niemieckiej firmy KARL KAPS. oraz cyfrowy ApexLocator najnowszej generacji EndoPilot Comfort Plus niemieckiej firmy Schlumbohm (służący do opracowywania i wypełniania kanałów zęba w czasie leczenia endodontycznego).''

Oferta usług obejmuje:

-  Implanty stomatologiczne
- Protetyka stomatologiczna
- Stomatologia estetyczna
- Stomatologia zachowawcza
- wybielanie zębów
- Leczenie endodontyczne
- Ortodoncja
- Chirurgia stomatologiczna i higienizacja

Akademia Implantologii i Stomatologii estetycznej Platinum powstała w myśl zasady, że najważniejsze jest zdrowie i dobro pacjentów. Na kazdym kroku widac tu dbałość o jakość oferowanych usług oraz o najlepsze samopoczucie klienta a najnowsze technologie łączą skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym. Więcej szczegółowych informacji przeczytacie na stronie kliniki a ja z tego miesca jeszcze raz chciałam serdecznie podziękować panu Pawłowi za pomoc i serwis na najwyższym poziomie.  Korzystanie przez klinikę z tak wyspecjalizowanych narzędzi oraz posiadanie ogromnej wiedzy z zakresu swojej prowadzi do osiągania tego co wydaje się niemożliwe. Kompleksowe leczenie, bezbolesne i skuteczne powoduje, że pacjenci lubia tam być i chetnie wracają. Podczas jednej wizyty możemy uzupełnić brakujące miejsca w uzębieniu, stworzyć idealne licówki, korony, mosty,  onleye i inlaye. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią precyzję, estetykę, nowoczesne rozwiązania i przede wszystkim swój czas.

W  Klinice Platinum do celów protetycznych wykorzystywany jest system CEREC. Jest to jedyny na świecie system CAD/CAM, który umożliwia wykonanie odbudowy pełnoceramicznej na miejscu i w trakcie jednej wizyty! CEREC jest systemem komputerowym służącym do projektowania i wykonywania estetycznych, pełnoceramicznych koron i mostów. Jestem przeszczęśliwa, że udało nam się trafić na Platinum! To zdecydowanie jest moje miesce!
ps. opieka pozabiegowa jest również wspaniała, cały czas pozostaję w kontakcie z lekarzem
ul. Księcia Witolda 49
50-202 Wrocław

tel. +48 71 331 73 70
tel. +48 71 331 73 76

Comments

  1. Lubię u Ciebie takie posty, proszę częściej :D

    ReplyDelete
  2. dzięki za rekomendacje mieszkam niedaleko i z pewnością tam zajrzę

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts