ICON...


Hmm... nie wiem od czego zacząć- chyba najlepiej będzie jak po prostu napiszę "hello my new baby";-) Dzielę z Wami tą wyjątkową dla mnie informacją, bowiem firma powstała z myślą o Was i dla Was!
Obiecałam sobie, że po 30-tce zamknę wiele etapów w swoim życiu, otworzę jedne z tych drzwi, które poprowadzą mnie na szczyt moich największych marzeń. Zacznę też intensywnie realizować wymarzone cele i wyznaczać kolejne, bo tylko one nadają życiu sens. "Icon" powstał z miłości do ubrań , jest najpiękniejszym uwieńczeniem pracy na blogu i mojej obecności w "sieci". Przy współpracy mojej partnerki biznesowej, jej pasji do piękna i wierze w moją skromną osobę Icon wkrótce ujrzy światło dzienne. Jestem przeszczęśliwa( trochę przerażona czy podołamy) a zarazem spełniona. Wygrałam życie! Mam cudowną rodzinę, w ukochanym mężu największego i oddanego przyjaciela i całe grono wspierających ludzi. Wszystko potrzebne do rozwoju i czerpania z życia garściami! Więc? Startuję w moją małą modową podróż i już dzis zabieram Was na swój pokład, pamiętajcie kochane, że "Nic bardziej nie czyni kobiety piękną niż jej wiara we własne piękno" a każda z Was może być ikoną dla siebie samej! a skąd pomysł na logo i  księżyce? To symbol potrójnej Bogini, znak symbolizuje trzy aspekty życia kobiety...a przecież każdy okres w naszym życiu jest piękny i pełen wyzwań! 
Ps. Mam nadzieję, że będziecie do nas zaglądać! Dziękuję Wam za motywacje i siłę do działania! Bez tak szerokiej publiczności nie mogłabym nawet o tym marzyć, jesteście wyjątkowe! Nasze poczynania możecie już śledzić na instagramie @icon.online

Comments

 1. Gratulacje! Czy to znaczy ze juz nie czekac na Twoja nowa kolekcje dla ZAQUAD? Taka cisza na stronie i brak kolekcji jesien zima 2016 :-(

  ReplyDelete
 2. Kolekcja Zaquadu pewnie będzie ale już nie z moim udziałem. Dziękuję za gratulacje nie wiem czy tylko już się należą;)

  ReplyDelete
 3. czas najwyższy Magda! Trzymam kciuki

  ReplyDelete
 4. Gratuluję i życzę samych sukcesów!!!

  ReplyDelete
 5. Kochanie, kibicuje i trzymam kciuki mocno! L♥VE M.

  ReplyDelete
 6. powodzenia Madzia !

  ReplyDelete
 7. Jestem pod wrażeniem odwagi, determinacji i pasji :) Trzymam mocno kciuki i juz nie mogę się doczekać :))

  ReplyDelete
 8. Super! Powodzenia. :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts