La MarqueuseWiecie jak bardzo sobie cenię jak ktoś wkłada całe swoje serce w to co robi! Wiecie także, jak niewielu ludzi otwiera firmę i zaczyna wytwarzać rzeczy tylko dlatego, aby podzielić się z nami swoją pasją! Poznajcie Jagodę i Ulę - dwie przesympatyczne Panie, które połączyła miłość do piękna, złota i diamentów - założycielki La Marqueuse.


Sama miałam okazję niedawno je poznać i spędzić kilka godzin w salonie firmowym mieszczącym się w warszawskim Antrium Promenada. Każda kobieta kochająca biżuterię powinna odwiedzić to miejsce, nawet jeżeli nie ma w planach wydawać aktualnie pieniędzy. Warto porozmawiać z dziewczynami ponieważ opowiadają one o swej przygodzie z jubilerstwem z taką pasją, że aż miło się słucha. Obie są autorkami projektów biżuterii. Do tej pory stworzyły kilka kolekcji, które są odzwierciedleniem ich pasji i zamiłowań. Swoje inspiracje czerpią zewsząd: zarówno z podróży jak i z pięknych chwil życia codziennego. Starają się eksperymentować zarówno z formami jak i z materiałami tworząc bardzo ciekawe połączenia i nietuzinkowe rozwiązania. 

''Wychodzimy poza schematy, eksperymentujemy z materiałami i formami. Tak od samego początku rodzą się modele pierścionków, kolczyków czy zawieszek z logo La Marqueuse.''

Te ostatnie - materiały - zawsze są najwyższej rangi zarówno złoto (dziewczyny nie wytwarzają biżuterii ze srebra) jak i kamienie szlachetne a wśród nich ukochane przez nas diamenty. Oczywiście ich projekty czy nawet najlepsze materiały pozostałyby tylko marzeniem lub kawałkiem metalu, gdyby nie żmudna praca rzemieślników. Każdy produkt La Marqueuse wykonany jest ręcznie - jubilerzy zatrudnieni w warszawskiej pracowni czerpią z najlepszych tradycji polskiego złotnictwa wykonując prawdziwe rękodzieła sztuki. W ten sposób powstają bardzo unikatowe, limitowane egzemplarze przepięknej biżuterii. Jagoda i Ula zdają sobie także sprawę, że każda z nas jest inna, każda ma inne wymagania jak i upodobania. Stworzyły więc usługę Concierge, w ramach której nie tylko możecie umówić się na spotkanie ale również stworzyć i defacto samodzielnie zaprojektować biżuterię swoich marzeń. Bardzo gorąco zachęcam Was do odwiedzenia salonu, który bardzo wyróżnia się wśród zalewających nas "sieciówek". Mój wybór padł na obrączki z kolekcji Rings i kilka rzeczy z sekcji Cosmopolitan, które pozwalają mi na dowolność kombinacji i noszenia na wiele sposobów. Połączyłam złoto we wszystkich jego odcieniach i dołączyłam jedną obrączkę z diamentami. Ten mariaż prezentuje się wyśmienicie i pasuje absolutnie do wszystkiego. Nie ukrywam, że kolekcja pierścionków była miłością od pierwszego 'przymierzenia' ;-) Z pewnością zobaczycie jeszcze kilka propozycji marki i nie tylko na moich dłoniach ;-)

La Marqueuse
Atrium Promenada
Ostrobramska 75C
04-175 Warszawa
Tel.: +48 22 611 36 48Comments

Popular Posts