Giorgia Tordini

Giorgia Tordini – gwiazda paryskiego Streetstyle i moja inspiracja

Studiowała na Mediolańskim Instytucie Designu, nastepnie wyjechała do Nowego Jorku, gdzie pracowała jako freelancer. Od zawsze kochała modę i jako urodzona fashionistka musiała wykorzystać swój potencjał i tak po powrocie do  Włoch, związała się z dwoma markami 'Reve' i 'Like my mother' przygotowując dla nich mini kolekcje.  Giorgia jest również blogerką, od 2011 roku prowadzi bloga na platformie magazynu Grazia. W swoich wywiadach mocno podkreśla, że największy wpływ na jej zamiłowanie do mody miała babcia. ''To szalenie elegancka, świadoma siebie kobieta''...tak o niej mówiła. Dziś to samo możemy stwierdzić patrząc na zdjęcia Tordini. Jest gwiazdą  na paryskich ulicach a jej stylizacje budzą podziw podczas corocznych tygodni mody. Kocha klasykę i vintage, umiejętnie łączy mocno wieczorowe projekty z tymi 'casual' tworząc tym samym bardzo wyszukaną i niepowtarzalną stylizację. Jest zakochana  w prostocie i niezobowiązującym stylu.  Podobnie jak dla mnie, najważniejszym kolorem dominującym w garderobie jest czerń i jak sama mówi ''i wszystko od Dries Van Noten'' ;-). Unika mocnych kolorów i wzorów a także nie podąża ślepo za trendami. To urodzona trendsetterka.
Ma talent do wyszukiwania rzeczy vintage w mediolańskich second-handach a  w tym roku stworzyła wraz z Gildą Ambrosio nową markę odzieżową ''Attico'', ale o tym w kolejnym poście.
Poniżej kilka zdjęć GiorgiiComments

  1. Powiało wielkim światem i modą z prawdziwego zdarzenia. Szkoda, że Polki wciąż podążają za kiczem i logiem. Pozdrawiam Cię Madziula

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts