MOYE....

Znacie już Moye? Jak nie to koniecznie musicie nadrobić 'modowe' zaległości ;-) To kolejna polska marka, które serwuje nam niesamowity design podparty wysoką jakością wykonania i dbałością o detal. Filozofię marki można streścić w dwóch punktach : komfort i jakość.''... Wierzymy w znaczenie jakości i komfortu w codziennym życiu. W tym duchu tworzymy nowoczesną bieliznę domową, skupiając się na jej funkcjonalnej formie i wyjątkowej estetyce.
Dbamy o prostotę krojów, których minimalistyczny charakter podkreślają gładkie wykończenia. Używamy wyłącznie szlachetnych i przyjaznych dla skóry materiałów pochodzenia naturalnego.'' Wszystkie propozycje marki wykonywane są wyłącznie z wyselekcjonowanych tkanin pochodzenia naturalnego, które w bezpośrednim kontakcie z naszą skórą pozostawiają ją nienaruszoną i zrelaksowaną.Wierzcie mi, to prawdziwy komfort dla ciała... Dziewczyny wybierają materiały pod względem właściwości, składu oraz unikalnego wyglądu, bo poza aspektem jakości widoczne jest tutaj zamiłowanie do minimalistycznej, eleganckiej estetyki oraz kobiecego piękna. Subtelne i seksowne projekty pozwalają nam cieszyć się kobiecością i odkrywają nasze walory. Od kilku godzin jestem w szortach i koszulce a czuję jakbym nie miała na sobie nic...niczym druga skóra. Gładkość włókien, fantastyczna miękkość w dotyku i przepuszczalność powietrza mówią tu  same za siebie. To jest absolutnie priorytet by móc czuć się dobrze odpoczywając w swoim domu w wygodnych ubraniach.
''...Cenimy czysty jedwab, bawełną oraz jej szlachetne pochodne jak włókno miedziowe, znane również jako cupro.''
Na moim snapczacie (p4fblog1) zamieściłam więcej zdjęć setu, który wybrałam i wiem już, że wrócę do nich po kolejne! POLECAM!


To moja wersja! szorty, koszulka i szlafrok satynowy MIA

Comments

Post a Comment

Popular Posts