DR. MAROSZ...

Kochani serdecznie polecam gabinet dr. Marosza w Szczecinie... sama bowiem korzystam regularnie z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Dr Marosz jest świetnym specjalistą z zakresu medycyny estetycznej i tu, szczególnie namawiam szczecinianki do zapoznania się z ofertą gabinetu jak i skorzystania z całej gamy różnorodnych zabiegów. Od niedawna dysponują także laserem Alma Harmony XL, który to usuwa przebarwienia i zmiany naczyniowe, różnokolorowe tatuaże oraz makijaż permanentny,  redukuje owłosienie i pomaga przywrócić naszej skórze jędrność i młody wygląd.

Chciałabym Wam przyblizyć jeden z zabiegów wykonywanych w gabinecie tzw. 'Clear Lift'.

ClearLift wykorzystuje działanie pierwszego na rynku medycznym, nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch. Rezultaty zabiegów z jego działaniem dają efekty podobne do mocnego peelingu chemicznego, czy resurfacingu laserowego. Zabieg natomiast jest praktycznie bezbolesny i nie ma absolutnie żadnego okresu widocznego gojenia się skóry (poza lekkim zaczerwienieniem), co czyni go pierwszym zabiegiem laserowym do wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej i obszaru wokół oczu. 

Wskazania: 
• Korekta zmarszczek oraz zmian pigmentacyjnych 
• Blizny i rozstępy 
• Fotostarzenie 
• Brak elastyczności skóry 
• Przebarwienia 
• Usuwanie tatuaży, grzybicy paznokci 

Wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi wrócić do codziennej aktywności. 

Dr. Marosz przyjmuje także w Gryficach w gabinecie Dermoclub 
więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie facebook bądź na oficjalnej stronie www.drmarosz.pl


Comments

Post a Comment

Popular Posts