#HMBALMAINATION

Sceny rodem z dobrego thrillera ...Magia marki ? Miłość do mody? Fanatyzm? Nazywajmy jak chcemy , jednych bawi , drugich przeraża a trzecich wprawia w osłupienie... Kolaboracja domu mody Balmain z gigantem sieciowym H&M definitywnie osiągnęła swój sukces - przynajmniej sprzedażowy ;-) Rzeczy zaprojektowane przez Oliviera R. rozeszły się jak najświeższy chleb w najlepszej piekarni ;-). Strony online nie funkcjonowały zbyt korzystnie dla czekających na swoje wymarzone produkty, a kilometrowe kolejki przed sklepami nawet na dzień przed premierą raczej nie zachęcały do zakupów. Mimo wszystko cel został osiągnięty, towar jest sold out i mam nadzieję, że jesteście cali i zdrowi ;-) bo ponoć łatwo i przyjemnie w tych sklepach nie było. Pamiętajmy jednak, że nasz własny styl jest najważniejszy starajmy się go rozwijać i pielęgnować, nie klonujmy się ;-)! Mam nadzieję, że zobaczę całą masę fantastycznych i inspirujących stylizacji z tymi rzeczami,  będą one odzwierciedleniem Waszych osobowości a nie kopią manekinów sklepowych czy modelek z lookbooka. Bawmy się modą! Przełamujcie bogato zdobione sukienki sportowym butem, lżejszym makijażem i brakiem dodatków! Nie zakładajcie wszystkiego na raz! ;-)Twórzcie ambitne kompozycje we własnym klimacie a na pewno będzie super! ps. Ja polowałam tylko na kozaki, niestety chyba marny ze mnie myśliwy ;-)

Comments

 1. Istny szał... Część osób i tak kupowało te ubrania tylko po to, by potem sprzedać je z zyskiem.
  Kolekcja jednak bardzo przyjemna.

  ReplyDelete
 2. Kolekcja w mojej ocenie jest bardzo udana. Z tego co H&M zapowiedziało, nie sądzili, że osiągnie aż takie apogeum. Szkoda tylko, że klienci, którzy szczerze chcieli zakupić choć po jednej sztuce z kolekcji zastali niedziałający stronę www przez ponad 3h, zapchaną linię telefoniczną i raptem kilka sklepów na terenie całego UK, które miały faktycznie kolekcję na stanie. Totalna porażka ze strony H&M.
  Miliony włożone w kampanię, fakt...cel swój osiągnęli - wszystko sold out. Ale jakim kosztem? Wściekłość klientów była widoczna na oficjalnej stronie fb sieci H&M. A teraz jak kto chce to może kupić Balmain x H&M na eBay za 4x i więcej.
  Sukienka złoto - czarna, w której występowała siostra Kendal została sprzedana na eBay dziś rano za £7,600. Szok!!!

  ReplyDelete
 3. Tego to ja nigdy nie zrozumiem... Slow fashion coraz bardziej i bardziej do mnie przemawia przez takie akcje.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts