Meble Łuszczyński ....

Meble Łuszczyński... tam gdzie praca rodzi się z miłości do detali....Meble Łuszczyński to kolekcja niezwykłych mebli dla Twojego domu i Twojej firmy. Tworzone są ręcznie przez wysokiej klasy rzemieślników  i z pewnością uczynią tym samym Twoje wnętrze jedyne w swoim rodzaju.
'Meble Łuszczyński' to kolekcja autorskich mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Cały proces twórczy odbywa się w Polsce, a każdy! mniejszy bądź większy mebel powstaje z niezwykłą pasją w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiarę w jego unikalność. Uwielbiam ludzi z pasją, to wszystko co powstaje od serca jest zawsze wyjątkowe i pełne charakteru.

''Tworzymy z myślą o najbardziej wymagających klientach i dbałością o każdy szczegół. W produkcji wykorzystujemy najszlachetniejsze materiały, tworząc wyjątkowe kolekcje mebli na indywidualne zamówienie.
... bo to właśnie Ty jest wyjątkowy.''

Pozwoliłam sobie na zakup pięknego krzesła do mojego stanowiska pracy i czekam też z niecierpliwością na klasyczną witrynę - już wiem, że z pewnością na tym sie nie skończy ;-) Polecam serdecznie zajrzeć na profil facebook, cały czas ukazują się nowe realizacje firmy, znajdziecie tam z pewnością dużą dozę piękna i inspiracji.
Comments

  1. Czy tak jest w rzeczywistości nie wiem, poza tym z wieloma elementami nie mogę się zgodzić, ale i tak jest całkiem
    nieźle.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts