''Boutique Bielizny''''Boutique Bielizny, to kameralne miejsce, gdzie każda z Nas może poczuć się piękna i doskonała. To nie tylko salon z bielizną - to przede wszystkim miejsce spotkań, stworzone przez kobiety dla kobiet. 
Tworzymy bowiem społeczność silnych kobiet, które są świadome siebie. Starannie wyselekcjonowana bielizna z całego świata w szerokiej gamie rozmiarów sprawi, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.'' To kolejne adresy na mapie Polski, które warto poznać i zapamiętać.  Salony w swojej ofercie posiadają takie marki jak Marlies Dekkers ( którą uwielbiam), Undressed by Marlies Dekkers, Gossard, Berlei, Shock Absorber, Cake Lingerie, Wonderbra, Maison Lejaby, Pretty Polly, Leg Avenue, Fifty Shades of Grey, Empreinte, Pour Moi, Panache, Freya, Cupid, Fantasie etc. W każdym z punktów znajdziemy fachową pomoc  przy wyborze odpowiedniej bielizny, dziewczyny chętnie doradzają odnośnie odpowiedniego modelu i fasonu ale także idealnie dobiorą nam prawidłowy rozmiar biustonosza czy gorsetu.
''Oryginalna wizja jest fundamentem, bez którego nie sposób zbudować silnej marki.''Sieć Boutique Bielizny powstaje z pasji, zaangażowania i wzajemnego zaufania ludzi do siebie.

Każdy biust w zależności od budowy, kształtu ciała oraz sposobu życia, wymaga indywidualnego dopasowania i odpowiedniej konstrukcji bielizny. Wiele szczegółów składa się na to, by czas spędzony w Boutique Bielizny dla każdej klientki był czasem wyjątkowym. Bardzo się cieszę, że powstają takie miejsca w naszym kraju! gdzie nie  tylko można zrobić udane zakupy, ale także znaleźć fachową pomoc i wybrać spośród najlepszych jakościowo produktów światowych marek.
Boutique Bielizny to przede wszystkim:
  1. Profesjonalny dobór bielizny
  2. Szeroka gama marek i rozmiarów
  3. Jedyna na świecie usługa personalizowania bielizny!
  4. Warsztaty edukacyjne dla kobiet


Mój wybór padł na klasyki od Marlies Dekkers, uwielbiam ich bieliznę!, idealnie kształtują i podnoszą biust oraz fantastycznie wyglądają w duecie ze zwykłym topem na ramiączkach... dzięki swoim ozdobom i niesamowitej dbałości o detal stanowią część stroju i świetnie dopełniają całość stylizacji
http://boutiquebielizny.com/produkt/185738,manjira-plunge-balcony-bra


http://boutiquebielizny.com/produkt/184939,riding-gear-padded-plunge-balcony-corset

http://boutiquebielizny.com/produkt/11999,triangle-black-ace-padded-push-up-bra


Comments

Popular Posts