Orchid....


Jak zawsze tendom spełnia moje wymyślone dekoracje w sposób absolutnie mistrzowski!
Dziewczyny są niezawodne  wystarczy kilka słów i uwag by zrozumiały jaki jest mój zamysł odnośnie poszukiwanej rzeczy. Kocham orchidee niestety nie zawsze wychodzi mi ich hodowanie ;-) stąd poszukiwałam sztucznej opcji ale najwyższej jakości- tak by na pierwszy rzut oka sprawiały wrażenie żywych,świeżych i pięknie rozwiniętych... i są! stoją i cieszą moje oko! Storczyki, które zostały użyte do wykonania pięknej dekoracji mają mięsiste kremowo-białe kwiatostany. Na ich szczycie pojawia się od kilku do kilkunastu kwiatów i pąków różnej wielkości.

Z cudownej aluminiowej donicy w kolorze lawy wyrastają misternie zamocowane grube, niczym naturalne, liście. Donica wykończona jest mchem i omszałymi kamieniami, które swym urokiem ozdabiają całość kompozycji.

Całość wygląda bardzo realistycznie. Poprzez wyselekcjonowane kwiaty, cudownej jakości niejedna osoba mogłaby pomylić je z naturalnymi.

Niewątpliwie ich zaletą jest świeży i piękny wygląd przez długi czas, bez dodatkowej pielęgnacji.

Orchidea jest wyjątkowo ozdobna. Nadaje się prawie do każdego wnętrza. Wspaniale wygląda samotnie na parapecie w salonie, kuchni, łazience, sypialni, jak również w towarzystwie innych kwiatów.
Kompozycja dostępna pod linkiemhttp://www.tendom.pl/products/6-bialych-kielichow-amboise-la-rochere-15-4cm

Kosz z hortensjami to także dzieło dziewczyn z tendom
http://www.tendom.pl/products/bogaty-kosz-z-zielonymi-hortensjami-provance-48x48cm-1

Comments

 1. Też kocham storczyki,ich hodowla wbrew pozorom nie jest trudna.Wole jednak naturalne.

  ReplyDelete
 2. lustro lata temu kupiliśmy jeszcze w UK John Lewis

  ReplyDelete
 3. Wyglądają naprawdę realistycznie, ale mimo wszystko nie przepadam za sztucznymi kwiatami.

  ReplyDelete
 4. Pięknie! Uwielbiam Twój dom,mimo że nigdy w nim nie byłam. Gdybym mogła w nim zamieszkać nic nie zmieniałabym! Marzę o takim wnętrzu. Pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Przepiękna kompozycja!Storczyki są jak prawdziwe!
  zapraszam do odwiedzenia domu nad którym pracowałam!
  szalenstwa-panny-matki.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Przepiękne wnętrze! Bardzo inspirujące... A w storczykach można się wprost zakochać. Ja również planuję zakup z www.tendom.pl. Zdradź proszę, skąd jest ten cudowny dywan? Czy to może jest http://www.komfort.pl/dywany/reflex-424264 ? Dość podobny wzór...

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts