Raquel Welch

'' Zmiany mnie ekscytują. Mam 50 lat i to właśnie ten okres kiedy umysł dogania ciało..''- dziś znacznie starsza wciąż w pięknej formie...
Raquel Welch uzyskała miano ikony w zastraszająco ekspresowym tempie, kiedy szturmem wdarła się na ekrany kin wystepując w takich klasykach since fiction jak 'Fantastic Voyage'(1966) i 'One million yeras, B.C'.

Chyba najbardziej rozpoznawalne zdjęcie z tych czasów kobiety 'jaskiniowca' zawisło na ścianach, drzwiach i szybach mieszkań wielu mężczyzn ;-) mój mąż też był jej gorącym fanem ;-) Dzięki temu uzyskała także tytuł największej 'sexbomby' od czasów Marylin Monroe.
Ponad czterdzieści lat póżniej Welch wciąż pozostaje ikoną. W swojej książce z 2010 roku Raquel przedstawia swój pogląd jak to jest być kobietą - porusza tak bliskie nam tematy jak : miłość, sex, zdrowie, styl, ciało, kariera, rodzina, przebaczenie i starzenie się. Ciepłem,  humorem i szczerością opowiada o tym jak godnie  się zestarzeć, pokochać zmarszczki, o momencie zwrotnym w jej życiu jakim okazała się joya, o przepisach zdrowego żywienia, o swoim zamiłowaniu do mody i wiele, wiele więcej. Bardzo osobista książka w całości napisana przez nią samą daje każdej kobiecie wskazówki jak zadbać o siebie, czuć się najlepiej w swojej skórze i wciąż pozostać ze sobą w spokoju ducha. Poprzez bardzo inspirujące słowa Welch udowadnia że jest w dalszym ciągu jedną z największych ikon kobiecości naszych czasów.
Kobieta o zjawiskowej urodzie, kobiecym, seksownym ciele i porażającym spojrzeniu....Comments

Popular Posts