Magda Butrym s/s 2015

Kolejny fenomenalny lookbook Magdy Butrym! Tym razem mamy przyjemność cieszyć oko propozycjami na sezon wiosna/lato 2015.
Magda nie tylko skupiła się na projektowaniu odzieży praktycznej i funkcjonalnej ale także proponuje kobietom 'światowy' powiew świeżości i  bezpretensjonalnej nonszalancji. To idealny mariaż stylów boho, etno, sportowej elegancji z ponadczasową klasyką. Priorytetową rolę odegrały po raz kolejny tkaniny tworzące koktajl gatunkowy, przyciągają bowiem swoją różnorodnością form i niebanalnych faktur, tworząc jednocześnie tajemniczą aurę, która towarzyszy nam od pierwszego spojrzenia w głąb kolekcji. Etniczne barwy ocieplają wizerunek minimalistycznych sylwetek  a egzotyczne printy pojawiające się na samych tkaninach dodają im dynamiki. Ten mistrzowski kolaż stylów pobudza naszą wyobraźnię  i poszerza nasze horyzonty łamiąc przy tym stereotypowe ograniczenia. Czerpanie z różnorodnych kultur i stylów daje dowód na to iż Magda osiągnęła niebywałą świadomość mody. Jej projekty podkreślą naszą indywidualność i osobowość a także sprawią iż poczujemy się prawdziwymi trendsetterkami.  

Od wczoraj działa także strona projektantki na której możecie znaleźć podstawowe informacje i przyjrzeć się kolekcji nieco bliżej.
Moje gratulacje Magda! Jestem z Ciebie dumna i trzymam kciuki za Twoją karierę! Obyś wypłynęła na szerokie wody!

www.magdabutrym.com


Photography: Adam Pluciński/ Move Picture
Art Direction: Jolanta Aerts/ jaerts.com
Model: Antonina Petkovic / The Society Management
Make up: Wilson/ Warsaw Creatives
Hair: Michal Bielecki/ Warsaw Creatives
Styling: Agnieszka Kornacka
Scenography: Witalis
Production: Warsaw Creatives

Comments

 1. Wszystkie kreacje Magdy z frędzlami są naprawdę fenomenalne!

  ReplyDelete
 2. Bardzo dobra kolekcja, podoba mi się wszystko :) I cała sesja zdjęciowa i modelka i ubrania. Oryginalnie, z pomysłem i w moim stylu.

  ReplyDelete
 3. Madziu, fantastycznie opisalas te kolekcje, bardzo pieknie jezykowo.

  ReplyDelete
 4. perfect! especially the coats, I loved them.

  http://madspepper.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Pasek na drugim zdjęciu od dołu też od Magdy Butrym czy to jakaś inna firma?

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts