Mobile"...

 

 

Comments

 1. Na blogach typu: Zmiana na dobre też widziałam potrawy z kasz tj.u Ciebie Madziu.To chyba jakiś trend w odżywianiu.O jednej z nich moja babcia mawiała, że kaszę jaglaną jadały tylko dziewczyny z bogatych domów bo była drogie a miała zbawienny wpływ na urodę.Ciekawa jestem ,czy to prawda bo ja tej właśnie nie lubię a na tych blogach- przepisów z niej jest najwięcej .

  ReplyDelete
 2. jaki jest kolor bluzki Roberta Kupisza??wygląda na miętowy:)

  ReplyDelete
 3. ja jestem fanka tej kaszy i jem ja zarowno na slodko jak i na obiad z warzywami i rybką ;-)kasze są bardzo zdrowe i warto wdrazac je w nasz codzienny jadłospis

  ReplyDelete
 4. A zatem to babcia mówiła prawdę o tej kaszy jaglanej , że wpływa na urodę.

  ReplyDelete
 5. biała sukienka jest obłędna!

  ReplyDelete
 6. Sukienka jak sukienka, ale brzuch :-) to dopiero jest obłęd! Wiem ile pracy i wysiłku taki brzuszek kosztuje! Sama dużo na taki brzuch ćwiczę, zawsze się denerwuję, że ciężko, że trudno, że po co ... Ale jak patrzę w lustro, to natychmiast stwierdzam, że warto, prawda Madziu?
  A sukienka tak na marginesie jest jednak obłędna! Najpierw musiałam po prostu o tym brzuchu napisać :-)

  ReplyDelete
 7. Madziu, jeszcze jedno ... Czy w tej wodzie są nasionka Chia? Nie wpadałabym na pomysł, aby je pić z wodą, sporo ich dodaję do różnych potraw, ale nie do wody. Nie robią się takie trochę "kisielowate"?

  ReplyDelete
 8. tez kocham kasze jaglana, ostatnio nawet placki z niej robie :) jakis specjalny trening na brzuch robisz??

  ReplyDelete
 9. tak pije je w wodą , fajne sie robia jak namokną ;-)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts