My Easter wishes....Znalazłam chwilkę by podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami dekoracji świątecznych, które zagościły w naszym wnętrzu. Zaznaczyłam 'chwilkę' bowiem wspólnie z mamą przygotowujemy święta a każdą z naszych potraw robimy same.Jak wiecie wszystko co 
'home made' jest zwyczajnie najlepsze i bezkonkurencyjne.Pielęgnuję tradycję Świąt i przywiązuję do nich dużą wagę, pragnę by mój syn miał  wspaniałe i smakowite wspomnienia z okresów celebrowania tych obrzędów. Mamy piękną polską tradycję i wbrew całej komercji, która obficie gości na każdym kroku naszego życia, to są momenty gdzie powinniśmy dawać więcej od siebie!i do tego zachęcam... 
Pisanki już pomalowane, rzeżucha i owies pięknie wyrośnięte, baby i serniki upieczone, skończyłam także porządki a jutro ostatni etap przygotowań- ten kulinarny ;-) zabieram się za swojski żur , jajka z awokado, łososia z chrzanem ... nowością na naszym świątecznym stole w tym roku będzie baba z zielonej herbaty matcha! 
Korzystając z okazji kochani chciałam Wam życzyć
Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,
pełnych nadziei oraz miłości,
Pogodnego nastroju,
oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań,
wśród rodziny i najbliższych przyjaciół...

ps. na instagramie możecie śledzić zdjęcia bardziej 'lifestylowe' z mojego codziennego życia ;-)pamiętajcie także o ćwiczeniach! dużo spacerujcie i ruszajcie się między konsumowaniem tych wszystkich pyszności!te cudne talerze dotarły w samą porę!
możecie je dostać w moim ulubonym sklepie z akcesoriami do domu
   http://www.tendom.pl/products/komplet-talerzy-szarych-parma-6szt 

http://www.tendom.pl

Comments

 1. Czekalam wlasnie az podzielisz sie z nami swoimi swiatecznymi dekoracjami :) To piekne co piszesz o pielegnowaniu tradycji. Zdrowych i spokojnych swiat dla Ciebie i rodzinki ;)

  ReplyDelete
 2. Piekne dekoracje :) Wesoołych Świat :)

  ReplyDelete
 3. Pięknie Magdo tego właśnie się spodziewałam z twojej strony. Spokojnych Świąt.

  ReplyDelete
 4. Pięknie Magdo ! Jestem zachwycona ! Również ciepłych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzę !

  ReplyDelete
 5. So pretty! Happy Easter!

  www.verasawicki.com

  ReplyDelete
 6. Madziu dzisiaj na stronie Westwing jest kampania pod tytułem Apartament Francuskiej Damy może znajdziesz tam coś dla siebie do domku.

  ReplyDelete
 7. Madziu bardzo serdecznie Ci gratuluję czyta Cię 10000000 ludzi .Jesteś niesamowita.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts