URODZINOWO...

Dokładnie 3 lata temu, 11-go marca 2011 zamieściłam pierwszy wpis na Passion4Fashion ;-). Przez ten czas opublikowałam sporo stylizacji i choć mój styl cały czas ewoluuje w miarę upływu czasu to nadal pozostaje wierna swoim podstawowym zasadom 'Mniej znaczy więcej';-) Przez te 3 lata starałam się również przybliżyć Wam świat mody, odkryć marki i nazwiska mniej znane w naszym kraju czy wypromować polskie  firmy dla których pojęcie 'fashion', to nie tylko biznes lecz także największa pasja. Dzięki Ewie mogliście poznać historię największych domów mody a dzięki Adze spróbować kuchni z odmiennej strony i za ich wkład w sukces bloga również pragnę gorąco podziękować! Bardzo też dziękuję  wszystkim firmom, które zaufały mojemu stylowi i pomogały mi w promocji mojej strony. Nie sposób wymienić tu wszystkich ale serdecznie wszystkim gorąco dziękuję.
Największy ukłon należy się Wam - czytelnikom, wszystkim tym, którzy znajdują ochotę na codzienną lekturę moich artykułów, dziękuję, że jesteście moją największą motywacją.
Happy Birth Day Passion4Fashion readers!!!Comments

 1. Dziękuję również i za każdy post z osobna...

  ReplyDelete
 2. Droga Magdo! Gratulujé Ci i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Twojego bloga. Dziekujé Ci za wspaniale zdjécia , inspiracje, informacje, posty itd. Jestem zachwycona Twoim blogiem. Zyczé Ci dalszych sukcesów i coraz wiékszej liczby fanek. Cieszé sié , ze kiedys przez przypadek weszlam na Twojá stroné i kontynujé to kazdego dnia (chociaz nie udzielam sie z komentarzami ale obiecujé zaczné). Wszystkiego dobrego!!! Happy Birthday Passion4fassion!!! Tak trzymaj.

  ReplyDelete
 3. I od tego dnia jestem to codziennie! I dzięki Tobie zmieniłam się (na +) - nawet nie wiesz jak Bardzo!!!

  ReplyDelete
 4. I wielki ukłon w stronę Męża za przepiękne zdjęcia! Oby tak dalej, wszystkiego naj naj naj. Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 5. Wszystkiego najlepszego, dalszego rozwoju bloga ( ja tez mam urodziny 11 marca - to świętujemy razem). Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 6. Gratuluję! Masz klasę i styl. Jesteś moją inspiracją.

  ReplyDelete
 7. Madziu gratuluję Ci wytrwałości i sukcesów.

  ReplyDelete
 8. Madziu gratuluję Ci wytrwałości i sukcesów.

  ReplyDelete
 9. Madziu serdeczne gratulacje , jak zawsze fantastyczna i niezwykle kreatywna pod wzgledem stylizacji uwielbiam . Życzę kolejnych świetnych lat :*

  ReplyDelete
 10. Great great blog- congrats!!

  www.verasawicki.com

  ReplyDelete
 11. Pieknie! Minimalizm to coś co uwielbiam!

  zapraszam do siebie

  fashionruelle.com

  ReplyDelete
 12. wspaniałe podsumowanie!:)
  jesteś piękna a ostatnie foto genialne!:)

  pozdrawiam

  ReplyDelete
 13. Dawno tu nie zaglądałam, ale jak zwykle nowe posty przeczytałam jednym tchem. Nie wiem jak to robisz, ale wciąż inspirujesz mnie w każdym aspekcie. Życzę Tobie dalszych sukcesów

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts