Love or Hate?

W internecie aż zawrzało po najnowszym pokazie Moschino

" McDonald's I'm loving it @moschino"

"RIP Moschino - Cause of death: Jeremy Scott"

To tylko dwa przykłady skrajnych opinii na temat premierowej kolekcji Jeremiego Scotta (może pamiętacie jego "szalone" projekty dla Addidas). Projektant sięgnął nie tylko do McDonald's. Widać silne odwołania do Chanel, Versace czy postaci z kreskówki - Sponge Bob a sukienki wyglądają jakby były zrobione z opakowań po słodyczach. Czy to kicz czy też już sztuka - trudno powiedzieć. W końcu Andy Warhol też malował puszki po zupie pomidorowej ;-)

Jedno jest pewne: projektant wzbudził zainteresowanie i z pewnością ożywił czasami już nudnawy wybieg. Kolekcję albo pokochacie albo znienawidzicie ale przejść koło niej obojętnie zwyczajnie się nieda. Choć jest niewiele rzeczy, które ubrała bym sama to jednak ku mojemu zdziwieniu pokaz bardzo mi się podobał.

PS po cwili namysłu stwierdzam, że bardzo chętnie "zawinęła" bym się w czekoladę;-)

Niektóre rzeczy z pokazu można już zakupić poprzez

ZAKUPY CONCIERGE


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.486786634760294.1073741905.339051659533793&type=1

 

 

Comments

 1. Czyżby wracała moda na krótkie włosy? :)

  Ja też kolekcji nie kupuję, chociaż trzeba przyznać jest bardzo spójna. Za to adidasy bym chętnie przygarnęła. Ciekawa jestem jak kolekcja będzie się to prezentowała na zwyczajnych kobietach.

  ReplyDelete
 2. Może i sukienki wyglądają jak zrobione z opakowań po słodyczach, ale ich kroje są piękne. A tak swoją drogą to fajne, że ktoś tak potrafi bawić się modą ;)

  ReplyDelete
 3. Mnie się nie podoba, choć przyznam, pomysł ciekawy

  ReplyDelete
 4. Ja nie jestem pewna czy kocham czy nienawidzę, jednego jestem pewna, ta kolekcja to powiew świeżości i coś nowego! Wiem, że czułabym się pozytywnie wyróżniona mogąc coś z niej założyć (no może poza mcdonaldowymi rzeczami, bo moja żywieniowa religia mi nie pozwala ;))

  ReplyDelete
 5. Ja zdecydowanie jestem zakochana <3

  ReplyDelete
 6. Coś innego, wesołego, szalonego - zabawa modą, mi się podoba...

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts