La Mania Fit

 

Dom mody La Mania poszerza swoją ofertę minimalistycznych sukienek nową linią, o nieco bardziej sportowo-miejskim spojrzeniu na kobiecą modę. Cała kolekcja składać się będzie z bardziej 'casualowej' wersji odzieży i skierowana zostanie do wszystkich kobiet ceniących sobie sportową elegancję, której szalenie ważnym aspektem jest oczywiście wygoda!

Natłok codziennych obowiązków i tempo życia, które sobie narzucamy często sprawia iż pragniemy ubrać się szybko, wygodnie ale też efektownie, zachowując jednocześnie swój styl. Dla 'lamaniaczek' sam pomysł noszenia dzianinowego dzwonka zamiast eleganckiej wełny jest znakomitym rozwiązaniem na co dzień.

W zestawieniu z trampkami czy kaloszami sprawdzi się bowiem znakomicie od rana do wieczora, przez co też ułatwi funkcjonowanie w naszej rzeczywistości (praca-szkoła-samochód-dom). Nie zawsze mamy czas i energię na bieganie w niebotycznych obcasach w obawie czy nasza sukienka się pogniecie czy nie ;)stąd sięgamy najczęściej po wygodne jeansy, dresy bądź bluzę kangurkę. Nazwałabym tę kolekcję 'aktywną elegancją' iż jest to dla mnie linia, która została zainspirowana miejskim, aktywnym życiem kobiet, której elementy zaczerpnięte są ze świata sportu- mówię tu o spodniach dresowych, bluzach na zamek czy zwykłych t-shirtach. Charakterystyczne, klasyczne dla marki kroje zostały przedstawione w nowej, wygodnej i świeżej odsłonie a dzięki starannie dobranym materiałom, wciąż będziemy mogły czuć wyjątkowość i luksus marki. Jestem na tak a Wy?


 

Comments

Post a Comment

Popular Posts