Idealny shopper na zimę - Fullspot

Mój idealny shopper na zimowe dni ;-)
Szalenie oryginalne, designerskie produkty marki Fullspot cieszą się ogromnym zainteresowaniem a dzięki różnorodności dodatków możesz sam stworzyć swoją torbę idealną dla swoich potrzeb i upodobań. Ja skusiłam się na wersję Velvet O Bag ze sznurkowymi uchwytami a jako dodatek dobrałam szare ekologiczne futerko - perfekcyjne na zimową porę ;-)
Produkty Fullspot są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są one wyjątkowo praktyczne w codziennym użytkowaniu, łatwe w pielęgnacji oraz wytrzymałe. Ich cechą charakterystyczną jest nietuzinkowy wygląd i praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia własnych, unikalnych wzorów. O bag – to torby zaprojektowane przez Emanuele Magenta, wykonane z tworzywa EVA, dzięki któremu są wyjątkowo miękkie, lekkie i przyjemne w dotyku. Torby są wodoodporne i bardzo wytrzymałe. Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą marki pod adresem http://www.fullspotmarket.pl/
oraz ich profilu na fb https://www.facebook.com/FullspotPolska gdzie aktualizowane są wszystkie informacje o produktach firmy.


Comments

Post a Comment

Popular Posts