Mobile...


 

Comments

 1. O! - widzę, że dzieci mają podobne życzenia co do prezentów :-) U nas też Mikołaj ma przynieść FURBY'ego :-) Zabawka nie w moim guście, ale z gustami się nie dyskutuje :-) Dla mnie to ona lekko straszna jest - tych oczu w nocy wystraszyć się można, ale dzieciaczki ja kochają! No i cóż począć?!
  Piękne bolerko!

  ReplyDelete
 2. Joasiu ponoć jest lekko ''irytująca'' ale niestety jest na liście marzeń do spełnienia ;-) więc myślę, że Mikołaj nie będzie miał innego wyjścia ;-)

  ReplyDelete
 3. Madziu Ferby'ego przerobiłam z chrześniaczką , wylądował po miesiącu w pudle w piwnicy .Chwilę małą się nim interesowała . No ale cóż tak to jest z marzeniami ,, najpiękniejsze jest to czego nie ma ... ,,
  Wesołych Świąt !!!

  ReplyDelete
 4. dobrze znany mi mix ;-) co do furby u nas tez sie znalazl na liscie ,tak wiec .. nie bylo inego wyjscia jak kupic :-)) buzia

  ReplyDelete
 5. Madziu, FURBY jest faktycznie "lekko" irytujący :-) Od tygodnia jest ulubieńcem dzieciaków (dwójka dzieciaczków i dwa Furby), więc mam już dość :-) Gadają, skrzeczą, piszczą i wyją - o Matko Boska - jazgot nie z tej ziemi! Dobrze, że mam tylko dwójkę maluchów.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts