"A" BABY BOOMER PEEL

Świetny zabieg Anti-age do skóry dojrzalszej a także doskonały na dekolt. Po zabiegu zauważalne jest rozjaśnienie, delikatne złuszczenie i pobudzenie skóry, wyrównany koloryt i napięcie a także zmniejszone zmarszczki i rozjaśnione przebarwienia.
Przyznam bez bicia iż nie  należy do najprzyjemniejszych z racji dość mocno odczuwalnego pieczenia ale trwa ok 30 minut i zdecydowanie da się wytrzymać ;-)


 Po pierwszej aplikacji kwasu czekamy na pojawienie się frostu. Jeśli zaś się pojawi nie należy dokładać kolejnej warstwy. U mnie po pierwszej aplikacji nie było go zbyt dużo więc dołożono kolejną. Frost innymi słowy to  'zaszronienie', białe miejsca pojawiające się na skórze, jak widzicie wyżej dużo bąbelków i zaczerwienionych miejsc a także cytowany frost. Teraz odczuwamy największy dyskomfort i konieczny jest wiatraczek którego podmuch znacznie ulży nam w odczuwaniu pieczenia.Na koniec naniesiono niewielką ilość Vitamin A+Peptid Peel na całości twarzy i delikatnie ją przesmarowano. Pozostała  delikatna żółta powłoka, którą zmyję dopiero po 12h. czyli czeka mnie pobudka o 3 rano;)Codziennie należy myć twarz przy użyciu delikatnych zmywaczy bez użycia peelingów i stosować wyżej prezentowane produkty.
Teraz pozostaje mi czekać na złuszczanie i w ostateczności na efekty zabiegu, którego rezultaty widziałam wielokrotnie i budziły mój podziw! Możemy go powtarzać co 3 mies, w celu pogłębiania skuteczności działania(Jedna sesja to koszt 250 zł).
Comments

  1. Czy w szczecinie masz jakis godny polecenia salon ktory stosuje ten peeling?

    ReplyDelete
  2. niestety nie wiem, korzystam z usług Dermoclubu w Gryficach, Alicja jest wspaniałym kosmetologiem i moją przyjaciółką a Gryfice niedaleko Szczecina, więc zapraszam w jej imieniu ;-)

    ReplyDelete
  3. Bardzo ciekawy post,ja niestety walczę z naczyńkami,więc ten zabieg byłby na pewno dla mojej skóry zbyt mocny.uważam,że kwasy ogólnie bardzo poprawiają wygląd skóry,strasznie żałuje,że na razie nie mogę z nich korzystać.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts