Sylwia Romaniuk

Sylwia Romaniuk
Atelier 48 na Mokotowskiej to adres na mapie Warszawy gdzie możemy przenieść się w bajkową krainę - dlaczego? No właśnie.... tam bowiem znajdują się piękne suknie polskiej projektantki Sylwii Romaniuk. Dlaczego bajkowe? Suknie, które tworzy mają charakter wieczorowy, są szalenie sensualne, kobiece i  z nutą romantyzmu. Mottem, które towarzyszy Sylwii przy tworzeniu kreacji jest właśnie ''sensualność i kobiecość''. Ideą projektów jest wydobycie naszego piękna i zalet, podkreślenie seksapilu a zarazem spełnienie marzeń z dzieciństwa o byciu księżniczką ;), która z nas nie chciała nią być? "Pragnę przez moje stroje wydobywać z kobiet to, co na co dzień wydaje się być zarezerwowane dla gwiazd na czerwonym dywanie, obdarzyć je elegancją i stylem."


Sylwia to pasjonatka mody. Zamiłowanie do pięknych rzeczy i  podróży przekłada na swoje największe inspiracje do kreowania sukien. Szyje z najlepszej jakości tkanin i koronek, dba o każdy szczegół tak, by efekt końcowy był zjawiskowy. Jeżeli jesteście fankami libańskich projektantów sukien Couture to z pewnością pokochacie jej styl. Oprócz wieczorowych kreacji znajdziemy także propozycje ślubne a w  jej salonie mamy możliwość zasięgnięcia porady i skonsultowania projektu według własnych indywidualnych potrzeb.

Doświadczenie związane z kreowaniem wizerunku kobiet na czerwony dywan zdobyła podczas festiwalu filmowego w Cannes, gdzie  wielokrotnie prezentowała swoje kolekcje.
"Zapraszam do siebie każdą z Was, która gotowa jest wyzwolić w sobie tę kobietę, którą jest kiedy zamyka oczy i przenosi się w swoje dziecinne marzenia o byciu Ritą Hayworth kiedy dorośnie.."
Z okazji zbliżającego się okresu zabaw, Sylwestra i później licznych bali i przyjęć karnawałowych warto odwiedzić atelier Sylwii Romaniuk by zapoznać się z kolekcją i oczywiście dokonać udanych zakupów!


Comments

 1. Kolejna dziewczyna ze Szczecina i okolic :) Kuźnia talentów te nasze miasto :)

  ReplyDelete
 2. Coś dla prawdziwej kobiety!

  Wszystkiego Dobrego w tym Nowym Nadchodzącym Roku Kochana :*

  Całuję

  Całuję

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts