Rami Kadi

Skoro temat Sylwestrowy jest teraz bardzo na czasie, pozostanę  więc w tym klimacie i zaprezentuję Wam nazwisko godne uwagi -Rami Kadi ( libański projektant)
W 2008 roku został wybrany przez Starch Foundation ( założoną przez Rabih Kayrouz i Tala Hajjar ), która promuje obiecujących świeżych absolwentów mody , aby zaprezentować swoją pierwszą kolekcję.
Jego prace uzyskały natychmiastowy sukces i uznanie co doprowadziło go do współpracy w 2010 roku z " Madame Muguet ",(multibrandowy luksusowy butik , zaopatrzony w kolekcje własnych projektów i tych równie utalentowanych libańskich projektantów .)
Jego skomplikowane wzornictwo couture ,  luksusowe szczegóły  i nienaganna jakość wykonania przyciąga bardzo wymagających klientów lokalnych i krajów Środkowo-Wschodnich .
Dołączenie do elitarnego grona projektantów couture był zaskakująco szybki .W maju 2011 r., Rami Kadi otworzył swój pierwszy flagowy butik i atelier w Bejrucie , gdzie prezentuje kolekcję Ready-to-wear, Couture  oraz akcesoria i kolekcje ślubne.
Każda z prezentowanych kolekcji to opowieść, która przenosi nas w inny wymiar... iście baśniowy.
Od wykwintnych haftów do dramatycznych tonów,  obejmujących szlachetne tkaniny, koronki w balecie kreatywności tworzą niepowtarzalny efekt końcowy!
Comments

 1. ta czerwona jest niesamowita!

  ReplyDelete
 2. Piękne kreacje, baśniowa elegancja.

  ReplyDelete
 3. zgadzam się, czerwona najlepsza <3

  ReplyDelete
 4. W czarnej poszłabym nawet do ślubu:)
  Śliczne sukienki, takie mi się marzą.
  www.antymarka.blogspot.com

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts