Passion4Fashion E-boutique

Na prośbę wielu Pań zdecydowaliśmy się uruchomić serwis internetowy Passion4Fashion E-boutique pozwalający na zakup oraz sprzedaż markowej odzieży i akcesoriów. Wszyscy wiemy jak trudno obecnie zdobyć oryginalną, używaną rzecz od wielkich projektantów. Za sprawą zalewających rynek podróbek, dosyć ryzykownym wydaje się zakup rzeczy na Allegro, gdzie zdecydowanie łatwiej trafić na imitację niż na oryginalny produkt.
Jak w takim razie udaje nam się gwarantować oryginalność rzeczy zakupionych przez naszą stronę? Zasada jest dosyć prosta. Jeszcze przed wystawieniem przedmiotu staramy się potwierdzić jego autentyczność a następnie zakupiony towar zanim trafi do nabywcy sprawdzany jest przez nas osobiście czy jest zgodny z przesłanym opisem oraz nadesłanymi zdjęciami. Dopiero po pozytywnej weryfikacji trafia on do klienta.
U nas także istnieje możliwość negocjacji ceny a wystawienie przedmiotu na sprzedaż jest całkowicie darmowe. Dla wielu osób nie bez znaczenia jest też fakt, iż zarówno sprzedający jak i kupujący pozostają całkowicie anonimowi względem siebie.
Oto kilka przykładów rzeczy już dostępnych na naszej stronie
To zaledwie kilka z dostępnych propozycji a codziennie przybywają nowe.
Zapraszamy wszystkich, zarówno sprzedających jak i kupujących do współpracy z nami!

Polecamy też nasz profil na Facebook:

https://www.facebook.com/knitter.eu?ref=hl

 

Comments

  1. Napewno skorzystam bez zastanawiania sie czy nie place grubych pieniedzy za podrobke licze na was i gratuluje pomyslu

    ReplyDelete
  2. Przydałaby się czytelna informacja dotycząca zasad współpracy - kto i w jakiej wysokości ponosi prowizję, jak realizowane są płatności itp. Rozumiem, że sprzedający na własne ryzyko musi przesłać sprzedawany przedmiot jeszcze przed uzyskaniem zapłaty?

    ReplyDelete
  3. Jasne zasady współpracy umiesczone są już na stronie.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts