MesoBeauty by Proteal- nowość w Dermoclub

Zabieg Meso Beauty polega na przygotowaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Na początku lekarz pobiera niewielką ilość krwi do specjalnych próbówek, krew następnie poddaje się odwirowaniu w specjalnej wirówce. W trakcie procesu płytki zostają skoncentrowane w jednej z warstw osocza. Następnie lekarz pobiera osocze bogatopłytkowe, co umożliwia specjalna konstrukcja próbówki MesoBeauty. W ostatniej fazie dodawany jest specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które jest następnie wstrzykiwane bądź podawane na skórę.

Osocze otrzymane przy użyciu zestawów Meso Beauty Proteal jest bardzo bogate w czynniki wzrostu, przez co stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując osocze bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszamy proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.
Nasz organizm i nasza krew ma duże zdolności do regeneracji, koncentrat płytek krwi odpowiednio aktywowany systemem Meso Beauty pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów regeneracji i odnowy tkanek.
Osocze bogatopłytkowe od wielu lat z sukcesami jest stosowane w gojeniu ran, chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii i stomatologii. W medycynie estetycznej jest to stosunkowo nowy trend w Polsce, ale sprawdzony za granicą od 2004 roku. Dzięki odpowiedniej zawartości czynników wzrostu i komórek macierzystych naszego osocza Meso Beauty, rewitalizuje i regeneruje skórę, uruchamia proces stymulacji fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, wygładza zmarszczki i fałdy.
Osocze jest produktem całkowicie biokompatybilnym i naturalnym, dzięki czemu nie istnieje ryzyko alergii lub nietolarancji. Silna rewitalizacja skóry jest możliwa dzięki tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej - czyli regeneracjii komórek skóry poprzez działąnie własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.
Zastosowanie:
- odmładzanie, regeneracja i rewitalizacja skóry twarzy, szyji, dekoltu, dłoni i ciałą
- wypełnianie drobnych zmarszczek
- leczenie blizn potrądzikowych
- wspomaga gojenie się ran pozabiegowych
- leczenie wypadania włosów i łysienia

Sama wybieram się na zabieg, widząc efekty u koleżanek po serii zabiegów jestem zachwycona!
Comments

Popular Posts