Vanity Fair The International Best-Dressed List ChallengeZakończył się właśnie konkurs organizowany przez Vanity Fair - International Best-Dressed List Challenge.
Po raz pierwszy autorzy publikowanej co roku listy najlepiej ubranych ludzi na świecie zdecydowali się zorganizować konkurs dla czytelników, którym dano możliwość zamieszczania swoich stylizacji. Na tej podstawie jury wybrało jedną kobietę i jednego meżczyznę, których nazwiska zostały umieszcone na liście.
Jak wiecie kilkukrotnie byłam już wyróżniana 
w kategorii Editors Pick (4 razy) jak 
i User's Choice (również 4 razy) i choć konkursu nie udało mi się wygrać - wygrała go amerykańska blogerka Hallie Swanson - to jednak mam olbrzymi powód do dumy ponieważ zostałam umieszczona w gronie 17 osób, tych najlepiej ubranych. Dodatkowym powodem do dumy są nazwiska obok mnie, które były najpoważniejszymi kandydatami do zdobycia nagrody. Obecność obok tak znanych blogerów jak Chiara Ferragni, Nini Nguyen, Annabelle Fleur czy Miroslawa Duma jest wręcz niesamowita. Jestem bardzo wdzięczna za to wyróżnienie Vanity Fair tym bardziej, że "przez ostatnie 10 lat pismo drukuje nazwiska laureatów na swoich łamach, a wyniki uchodzą za najbardziej cenione na świecie zestawienie najlepiej ubranych osób." Przy okazji chciałam bardzo gorąco podziękować wszystkim swoim czytelnikom, którzy wspierali mnie tak mocno i zechcieli oddać na mnie swoje głosy.
Więcej o samym konkursie i jego wynikach możecie przeczytać tu:
"

Comments

 1. Gratulacje ! Zdecydowanie ci się należy !

  ReplyDelete
 2. Dokładnie ! A ja jestem dumny <3

  ReplyDelete
 3. Gratuluje serdecznie, w pelni na to zasluzylas.

  ReplyDelete
 4. Magdo, piszę w innej sprawie, bo oglądanie Twojego bloga jest znacznie utrudnione przez tę play listę - czy ten dodatek musi być??? Pozdrawiam ciepło

  ReplyDelete
 5. Gratuluje,w pełni zasłużyłaś.

  ReplyDelete
 6. tak wiem usuniemy to dzisiaj

  ReplyDelete
 7. Magda, było o Tobie w Teleexpressie przy okazji wiadomości o najlepiej ubranych wg Vanity Fair! :-)

  Gratuluje wyróżnienia, jak najbardziej zasłużone i sama dzielnie głosowałam.

  ReplyDelete
 8. Zasłużyłaś sobie, gratuluję:)

  ReplyDelete
 9. Bardzo, bardzo gratuluję, to ogromny sukces! :)

  ReplyDelete
 10. Gratuluje kochana! Brawo, zasłużone wyróżnienie w 100 % :)

  ReplyDelete
 11. Bravo, gratuluję widziałam nawet wzmiankę w telexkspresie . Jesteś piękną zadbaną kobietą - przykładem dla wielu. Szyk styl i klasa

  ReplyDelete
 12. Magda - szczere gratulacje, jeśli którakolwiek z polskich blogerek powinna się znaleźć na liście to właśnie Ty. Natomiast Kerry Washington to moje odkrycie - piękna kobieta i świetny styl.

  ReplyDelete
 13. Gratulacje Kochana ! Zasłużone :)

  ReplyDelete
 14. Gratuluje serdecznie! Btw. - rozbraja mnie tytuł posta na tvn24.pl "jest Polka, ale to nie Kasia Tusk". A dlaczegóż by to miała być akurat Kasia Tusk? Ma jakis monopol na dobry wygląd, czy co?

  ReplyDelete
 15. Gratulacje!! Już któreś z kolei, ale jestem naprawde podekscytowana, bo sledze Cię już kawał czasu! Cała moja rodzina cieszy się twoim sukcesem, jesteśmy dumni, że "nasza" polka tyle osiągnęła. Jesteś dla mnie ogromną inspiracją i motywacją. Nic tylko brac z Ciebie przykład!

  ReplyDelete
 16. Gratuluję serdecznie,mega wyróżnienie i zaszczyt!

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts