Dermoclub - nowości

Dzisiaj kilka słów o Volbelli...
Wiem, że wiele z Was praktykuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stąd pomysł na mój dzisiejszy post ;-)Na rynku pojawia się cała masa nowości i nie raz, tuż przed pierwszą wizytą u lekarza zastanawiamy się co wybrać? co będzie odpowiednie dla nas i który preparat spełni nasze oczekiwania?
O Volbelli słyszałam już jakiś czas temu jednak bardzo pobieżnie, więc postanowiłam zagłębić się nieco bardziej i wypytać lekarza o działanie tego preparatu- stosunkowo nowego na rynku polskim.
To najnowsza innowacja firmy JUVEDERM zapewniająca gładki
i naturalny efekt. Zastosowano w nim opatentowaną technologię VYCROSS- kwas hialuronowy(HA)następnej generacji. Produkt został opracowany tak, by zapewnić mniejszy obrzęk dzięki obecności lidokainy, wydłużyć optymalny czas działania przy zastosowaniu żelu bez cząstek w celu uzyskania naturalnego wyglądu i wrażenia.
Efekt pojedynczej terapii utrzymuje się do 12 mies. i co najważniejsze sam zabieg nie powoduje dużego obrzęku i nie jest też bolesny. Volbella poprawia kontury warg aby zapewnić większą wyrazistość i atrakcyjniejszy zarys ust, świetnie koryguje rynienkę podnosową, wypełnia zmarszczki palacza i podpiera zmarszczki marionetki aby przywrócić młodszy wygląd, zwiększa objętość warg aby zrównoważyć ich niesymetryczny wygląd a także leczy opadające kąciki ust by nadać twarzy pozytywny wyraz.
Efekt świetny i godny polecenia!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dostępne są w gabinecie Dermoclub, konsultacje prowadzi dr. Krzysztof Marosz- serdecznie polecamy

''Głównym moim celem w pracy wykonywanej z zakresu Medycyny Estetycznej jest poprawa wyglądu, a jednocześnie samopoczucia pacjentów z możliwym jak największym wykorzystaniem możliwości współczesnej medycyny. Aby osiągnąć zamierzony cel współpracuje z najlepszymi firmami, które korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a jednocześnie posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa.
Dodatkowo moje wykształcenie umożliwia mi maksymalne zminimalizowanie odczuwanego dyskomfortu możliwego podczas zabiegów.''
Lek. med. Krzysztof Marosz
Dermoclub
ul.Wałowa 10
72-300 Gryfice
email:gryfice@drmarosz.pl
tel. +48 691 504 423


Comments

  1. wow bardzo dobry i ciekawy post a czy powiększałaś już usta tym preparatem?

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts