Trend alert! mirror...Kto z nas nie kocha okularów przeciwsłonecznych? oprócz ich priorytetowego zadania, którym niewątpliwie jest ochrona naszych oczu przed słońcem, jest też i drugie równie ważne! są bowiem świetnym uzupełnieniem naszych stylizacji.
To absolutnie must-have sezonu wiosna/lato bez względu na panujące trendy, choć i przy tej, jakże integralnej części garderoby takowe obowiązują. W tym roku bez wątpienia zapanowało szaleństwo na okulary ''lustrzane'', modny w tym sezonie trend metaliczny i hologram został podciągnięty i przedłużony właśnie w stronę tego gadżetu. Sam trend pojawił się już w 2011 roku, podczas trwających tygodni mody na całym świecie mogliśmy zaobserwować kolorowe lustrzane szkła na oczach wielu czołowych fashionistek. W tym roku moda na tęczowe 'lustrzanki' odbijające światło wróciła z podwójną siłą i jak widzicie wybór modeli jest ogromny. HOT or NOT zostawiam kwestię każdej z Was, moim zdaniem dodają pieprzu stylizacjom i nieco futurystycznego pazura.
Przygotowałam tu kilka kolaży,które mogą posłużyć Wam jako inspiracje...


Comments

 1. ja jestem na Tak! choc mnie byloby szkoda wydac pare stow na te wlasnie lustrzane okulary,to postaram sie wyszukac w sieciowce tansza wersje tego 'okulara' :-) szczegolnie mnie sie podobaja te od Vicky B ! ;-)) Big kiss

  ReplyDelete
 2. super post i dzięki za inspiracje po raz kolejny!

  ReplyDelete
 3. Swietne sa niektore z modeli ktore zaprezentowalas, Twoje sa genialne.

  Shadow Of Style

  ReplyDelete
 4. też mnie wciągnął ten trend na dobre ;D faktycznie nadają takiego pazura każdej stylizacji!

  ReplyDelete
 5. Już się czaje na jedne , wyjątkowo ten trend przypadł mi do gustu, Twoje zdjęcie rewelacja :)

  ReplyDelete
 6. A czy pamiętasz złote, lustrzane okulary Carrie z Sexu w Wielkim mieście? (1 część kinowej wersji)Wyglądała w nich rewelacyjnie :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts