Met Gala 2013 - Punk: chaos to couture

You can see how the punk movement influence on today's high fashion.


Comments

 1. 90% tych kreacji to jakas porażka. Nie wiem czy to projektantom braknie pomyslòw ( bo widoczna jest powtarzalnosc sprzed lat), czy stylisci zawiedli. Jednak stara dobra zasada 'nie wiesz w co się ubrać, postaw na klasyke' odchodzi w zapomnienie...niestety

  ReplyDelete
 2. jak to zawsze bywa niektóre gwiazdy się krzywdzą a inne dobierają kreacje idealnie, ale ponad połowa to porażka.

  ReplyDelete
 3. Carine Roitfeld nie powinna juz chyba wychodzić z domu... I co Anne Hathaway zrobiła z włosami???

  ReplyDelete
 4. ..styliści gwiazd są chyba na urlopie:)..

  ReplyDelete
 5. zgadzam się z Oriana... znaczna wiekszość to porażka

  ReplyDelete
 6. mam wrażenie, że to był jakiś zbiorowy bunt projektantów, którzy to potajemnie spiskowali i postanowili podsunąć swoim "podopiecznym" te oto kreacje. Chociaż raczej powinnam użyć słowa przebrania. I to jeszcze takie stylowe osobowości jak Sarah Jessica Parker, Anne Hathaway, Beyonce, Miranda Kerr, Jessica Biel, nasza Ania, J.Lo...jestem w szoku, a kiedy spoglądam na Madonnę i Miley Cyrus po prostu chce mi się śmiać. Według mnie w miarę okay prezentuje się tylko środkowa pani na 5 zdjęciu, pani z prawej na 7 oraz Jessica Alba- reszta to moim zdaniem jedna wielka pomyłka.

  ReplyDelete
 7. Kreacje jedna lepsza druga gorsza,ale moim zdaniem najgorsza jest fryzura Nicole Richie.

  ReplyDelete
 8. Tematem wystawy w Metropolitan Museum of Art byl wlasnie slogan “PUNK: Chaos to Couture." Wyjasnia to niecodziennosc kreacji. Aczkolwiek wole wersje klasyczne, uwazam, ze niektore opcje byly w miare trafne, biorac pod uwage temat wystawy.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts