Damiani


Kreatywność, kunszt i oryginalność to te elementy, które zostały głęboko wbudowane w DNA biżuterii marki Damiani, symbolizują bowiem pasję zachowaną w tradycji rodzinnej, przekazywaną z ojca na syna od trzech pokoleń. Wszystkie kamienie, w całości ręcznie obrabiane z najwyższą starannością  są bezwzględnie arcydziełami sztuki złotniczej, wyrazem długotrwałej tradycji, z silnym naciskiem na biżuterię, to ekskluzywne i wyjątkowe kolekcje, które zawsze charakteryzują biżuterię Damiani.
Wszystkie  powstałe propozycje  to unikalne kreacje, łączące urok włoskiej biżuterii z niewątpliwym smakiem marki- zawsze nowocześnie i modnie. Od złotych pierścionków i obrączek do eleganckich pasjansów diamentowych, do biżuterii z kamieni szlachetnych i ponadczasowych zegarków, wszechświat biżuterii Damiani jest zawsze zdolny do udzielania swoim klientom niezapomnianych emocji i wrażeń.Tradycja wyrażona w całej biżuterii Damiani to wyjątkowe dziedzictwo, z pasją i dbałością o szczegóły...

Comments

  1. Niestety jestem na nie. Jak dla mnie dość tandetnie wyglądają,ale na pewno nie można im odmówić jakości. W sumie gdzieś przeczytałam,że Tom Ford chyba powiedział Victori Beckham,jak zaczynała w projektowaniu,aby zawsze starała się robić rzeczy świetnej jakości by ktoś mógł powiedzieć,ok brzydkie nie podoba mi się,ale nikt nie mógł powiedzieć,że to śmieci (coś pewnie pokręciłam,ale myśl przewodnią zachowałam);) Tu tak jest.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts