Bubbling with Elegance - Louis Vuitton Noé

The Noé is the second oldest Louis Vuitton bag. Back in 1932, a champagne producer asked Gaston-Louis Vuitton to design a bag that could transport five bottles of champagne in style. And the Noé was born: a timelessly simple, pleated shape, supple and spacious, closed with a distinctive leather drawstring.

Noé to jedna z najstarszych toreb Louis Vuitton. W 1932 roku producent szampana poprosił Gaston-Louis Vuitton o zaprojektowanie torby, w której można przenieść 5 butelek szampana. I tak powstała Noé: prosta w formie, mała lecz pojemna pomimo swojego wieku ciągle wydaje się nowoczesna. Dziś w ofercie firmy można znaleźć wiele jej odmian. Choruje na tą torbę już od bardzo dawna a wersja Epi Leather podoba mi się najbardziej.

 

 

Comments

 1. Pasuje prawię do wszystkiego:)
  Niestety jak dla mnie jest ciężka i po całym dniu zawsze boli mnie ramię.

  ReplyDelete
 2. Jest śliczna w wersji Epi ale obiły mi się rogi i zamykanie jej nie jest wygodne.Trzeba ją wiązać troczkiem za każdym razem bo inaczej otwiera się. Ale oko cieszy.

  ReplyDelete
 3. NR 5 jest najładniejsza ! :)

  oui4jewelery.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. To prawda, świetny fason i jest perfekcyjna :) No i co najważniejsze dla nas kobiet, ponad czasowa, dzięki temu spokojnie można do niej ciągle powracać :) Pozdrawiam cieplutko :)

  ReplyDelete
 5. Marzę o tej torebce ! moim zdaniem to najpiekniejsza torebka Louis Vuitton! cudo.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts