I love nature ...

Uwielbiam buszować wieczorami po internecie, zobaczcie co znalazłam ;-) Przepiękne prace Darii i Jarka, wzornictwo - klasyka minimalizm i do tego wysoka jakość! Widać w tym pasję i miłość tworzenia , dbałość o szczegóły i wykończenia. 
Pozwolę sobie zacytować Jarka:
''Stawiamy na prosotę , wyszukujemy drewna o ciekawym wzorze i kolorze dlatego wiele osób myśli, że nasze akcesoria są z drzewa egzotycznego a w głównej mierze to nasz polski jesion( należący do drzew oliwkowatych) i udaje się nam zdobywać go w pięknych wzorach. Oczywiscie nie ścinamy drzew, bazujemy na tym zdobytym od kogoś, pochodzącym z wiatrołomów albo wycinki drzew chorych czy zagrażających życiu.''Dodam od siebie, że sklep uaktualniany jest raz w tygodniu ;-)warto zaglądać!www.facebook.com/ilnature

Poznajcie ich historię….Nazywamy się Daria i Jarek. Jesteśmy małżeństwem, które porzuciło życie w mieście by móc spełniać swoje marzenia.Nasza przygoda z przeprowadzką w góry była spontaniczna i przeprowadzona w ekspresowym tempie.
Zaczęło się niewinnie od wspólnego wyjazdu w tatry na wakacje gdzie Jarek jeździł od najmłodszych lat z rodziną.Oboje nie lubiliśmy dużych miast, zgiełku, samochodów, pracy w czterech betonowych ścianach i widoków płaskich jak nienaruszona tafla wody.
Chcieliśmy w góry !!

Bez jakichkolwiek planów, bez zaplecza finansowego, z przysłowiowym plecakiem ( i ciężarówką drewna i staroci, które uwielbialiśmy i zbieraliśmy "od zawsze" ),na przekór radom przyjaciół i stanowczego znięchecania nas do takiego kroku przez bliskich, wyjechaliśmy.
Najpierw zakotwiczyliśmy w Pcimiu,w pięknym domku zaszytym głęboko w lesie, bez sąsiadów, bez luksusów za to w bliskim towarzystwie przyrody :)Stamtąd już tylko krok dzielił nas od przeprowadzki na Podhale. Po roku życia w lesie i dłubania w drewnie jedynie dla siebie, przenieśliśmy się bliżej tatr, do spokojnej mało turystycznej wioski, do domku ,który za plecami ma las, a z wysokich okien domku widać upragnione góry.

I tak, zainspirowani otoczeniem stworzyliśmy projekt "i love nature" . Projekt, nie firmę, bo stworzyliśmy go z ideą podzielenia sie z innymi naszą pasją, tym co kochamy.Chcemy pokazywac ludziom że można żyć inaczej, prościej i inspirować ich do życia bliżej natury. Jarek od dzieciństwa rzeźbił, wykonywał różne przedmioty z drewna a nawet haftował:) Ja od lat wykonywałam handmadowe prezenty dla rodziny i przyjaciół.Teraz możemy te pasje rozwijać i dzielić się tym co robimy z innymi. 
Tworzymy dla siebie i dla ludzi ceniacych niebanalność,prostotę i ekologię 

Comments

 1. Im prościej tym piękniej.
  Piękne.
  Przywiozłam sobie kiedyś z Albanii, takie deski, miseczki i koszyk . Wykonane z drzewa oliwnego, cudowne.Mam nadzieję, że się kiedyś ponownie tam wybiorę i powiększę kolekcję :)

  ReplyDelete
 2. piękne rzeczy dzięki po raz kolejny za fajny adres

  ReplyDelete
 3. Prostota dobra na wszystko.

  ReplyDelete
 4. Jestem pelna podziwu dla tych pieknych rzeczy oraz pasji , przegladnelam strone cos niesamowitego uwielbiam taki styl:)

  ReplyDelete
 5. Ależ cudeńka tworzą:) Podziwiam ludzi za ich talent. Przygarnęłabym taką deseczkę.

  P.s. Magdo ciekawa jestem czy znasz http://www.czesiociuch.pl
  Tworzą kolekcje dla dzieci, osobiście ją uwielbiam, ale chciałabym poznać Twoją opinię :)

  ReplyDelete
 6. po stokroć dziękuję Madziu za ten link:)
  miłej soboty życząc Tobie i Twojej wspaniałej rodzince:)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts