Dior Couture Fall 2012

Najtrudniejszą rzeczą do zrealizowania w modzie jest zachować przeszłość w przyszłości. To jest dokładnie to co Raf zaprezentował nam podczas swojego debiutanckiego pokazu podczas tygodnia HC w Paryżu. To najbardziejj wyczekiwana kolekcja przez wielu ze świata mody!przeze mnie także. Wiedziałam że Raf mnie nie rozczaruje, stworzył przepiękne kreacje zachowując klasykę i elegancję Diora, suknie z organzy, piękne hafty , cudowne garnitury. Architektoniczna czystość formy i jak zawsze detale, detale i jeszcze raz detale!Czekam na propozycje RTW 


mój faworyt !
zjawiskowa !Comments

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. mysle ze tu pierwsze skrzypce odegrały zdobienia i materiały których na zdjeciu nie zobaczymy i co najwazniejsze nie dotkniemy ;-) reczne hafty, kamienie itp zupełne przeciwienstwo teatralnego Galliano, no cóz zobaczymy rtw ja jestem zachwycona prostotą ;-) pozdr

  ReplyDelete
 3. Mnie się kolekcja nie podoba. Simonsa stać na więcej i jeszcze mam nieodparte wrażenie, że ta kolekcja to pret a porter. z całej kolekcji podobają mi się tylko 4 sety i mocno różowe szpilki z czubkiem.

  ReplyDelete
 4. Z tego względu, że kocham prostotę, jestem zachwycona, głównie garniturami i wyobrażam sobie to wszystko jakbym siedziała w pierwszym rzędzie pokazu bądź miała na sobie to musi być po stokroć większe wrażenie;-)

  ReplyDelete
 5. Mi sie podoba i to bardzo, sukienki są piękne , oraz czarne spodnie z gorsetem -baskinka(Twój faworyt ,Magda) , super!

  ReplyDelete
 6. Twój faworyt - rewelacja!!! Już widzę w nim P.Przetakiewicz - to jest projekt stworzony wręcz dla niej!

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts