This Month Hottest Place on Earth

Najgorętszym miejscem na ziemi w tym miesiącu będzie małe miasteczko położene w Europie. Tak właśnie Monaco, bo o nim mowa stanie się na parę dni miejscem odwiedzin gwiazd i najzamożniejszych ludzi świata. Od 24 do 27 maja zagości tam bowiem Formuła Jeden. Jeżeli chcecie przeżyć to wydarzenie w najlepszym stylu to plecam firmę specjalizującą się w tego typu wyjazdach: roadtrips.com Czego możecie od nich oczekiwać?
- 5-cio dniowy pobyt w Monaco (24-28 Maj)
- nocleg w legendarnym hotelu Hermitage lub Metropole
- transfer helikopterem z lotniska w Nicei
- najlepsze miejsce do oglądania prób i samego wyścigu (do wyboru prywatny taras lub jacht)
- VIP-owska wycieczka do pałacu królewskiego
- jeden dzień w Cannes w czasie trwania festiwalu filmowego (16-27 Maj)
- obiad u zdobywcy Michellina Joël Robuchon w restauracji Yoshi
- no i żeby nie wyróżniać się w Monaco, Ferrari 430 do dyspozycji ;-)
POLECAM!!!

Comments

  1. Magda, wybieracie się ? Ja tak co roku chce lecieć, ale mam zawsze w tym okresie sesje :( Może za rok po skończeniu szkoły...ale nie z takim rozmachem :)

    ReplyDelete
  2. nie w tym roku. Monaco zostawilismy we wrzesniu z duzym żalem ale poczekamy jak mały podrosnie ;-)by wrócic wczasy na lazurowym z dzieckiem nie są wielka atrakcją. Mały momentami miał dosc łazenia po uliczkach, siedzenie w barach i restauracjach. Piekne mojesce i polecam ;-)

    ReplyDelete
  3. Cannes jest piękne i Monaco też! Spędziłam tam dużo czasu z rodziną:) teraz zmuszona jestem jednak jechać do Neapolu oczywiście jak zwykle w pogoni za zapracowanym mężem:) Ale polecam! Jedyne co mnie rozczarowało to wygląd Palais des Festivals ;/ mało wyjściowy :):)

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts