Simons For Dior

Christian Dior potwierdził, że Raf Simons obejmuje pozycję dyrektora artystycznego. Przypomnijmy, że Raf dopiero co opuścił to stanowisko u Jil Sander, prezentując jedną z piękniejszych kolekcji sezonu. Pierwszym jego pokazem będzie ten w lipcu w czasie tygodnia Couture. Jestem ciekaw jak minimalistyczny styl Simonsa sprawdzi się w tym modu mody. Raf jest szóstym projektantem obejmującym to stanowisko. Przed nim dyrektorami byli: Christian Dior, Yves Saint-Laurent, Marc Bohan, Gianfranco Ferre i John Galliano.

Comments

 1. Dior kojarzy mi sie z przepychem i wyrafinowaniem , ciekawa jestem jak Raf zmieni Diora a moze jak Dior zmieni dotychczasowy styl Rafa hmmm napewno jedna z bardziej wyczekiwanych kolekcji.

  ReplyDelete
 2. Tak, jak napisalam w swoim komentarzu wczoraj, gdy tylko zobaczylam, ze napisal o tym "The New York Times", "Forbes" i "The Wall Street Journal" od razu wiedzialam, ze jest to wiarygodna informacja.

  ReplyDelete
 3. Proszę wybaczyć moją wylewność i śmiałość, jednak muszę przyznać - niemierzalną skalą jestem oczarowana Pani stylizacjami. Każda zachwyca. Ta tonacja, ten szyk - osiągnięta harmonia - cudowne.

  Z wyrazami uznania,
  Kamila P.

  ReplyDelete
 4. bardzo dziekuje miło mi !

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts