2day's News - Met Ball, Beckham Millions, Cinderella Louboutin

Met Ball

Dostać zaproszenie na Met Ball lub inaczej zwaną Costume Institute Gala graniczy z cudem a na zakup biletów praktycznie niestać nikogo (patrz naszą relację z zeszłorocznej imprezy). Mamy jednak dobrą wiadomość dla tych wszystkich, którzy chcieliby się tam znaleźć. Vogue idąc w ślady wielu innych projektantów transmitować będzie po raz pierwszy na żywo czerwone dywany i najważniejsze fragmenty samej imprezy. Dwoje prowadzących będzie również przeprowadzać wywiady ze znanymi osobami w tym z Anną Wintour i Miuccią Prada. Za pośrednictwem twittera, używając tagu #metquestions będziecie mogli zadać sami jakieś pytania. Impreza odbędzie się 7-go maja a transmisję obejrzeć będzie można na stronie vogue.com.
PS
Słyszałem również plotkę, iż wszystkie dziewczyny Vogue mają być ubrane na różowo. Jestem bardzo ciekaw kreacji Anny Wintour ;-)


Beckham Millions

Beckhamowie trafili na listę: The Sunday Times 2012 Rich List. W kategorii muzycy znaleźli się oni na 10 miejscu z zarobkami za ostatnie 12 miesięcy w wysokości 20 milionów funtów (tyle samo co np. Mick Jagger). Pierwsze miejsce na liście zajmuje wytwórca płytowy Clive Calder (między innymi odpowiedzialny za kariery takie jak Backstreet Boys czy Britney Spears) z rocznym dochodem w wysokości 1,35 miliarda funtów !!!


Cinderella Louboutin

Znany projektant butów zaprezentuje w lecie buty zainspirowane kopciuszkiem. Będzie to część uczczenia wydania przez Walta Disneya tej bajki na DVD i Blue Ray. Christian Louboutin znany jest ze swoich fantazyjnych projektów i jak sam powiedział kopciuszek i jego szklane buty były zawsze dla niego inspiracją. Przypominamy również, że od poniedziałku rusza w Londynie jego wystawa, o której wcześniej już pisaliśmy.

Comments

 1. A ja chciałam tylko napisać że zgapiłam od ciebie baleriny Valentino i dziś przyszły, są przecudne i takie śmieszne, ale miałaś rację mega wygodne. Dziękuję i pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Witam!
  Niedawno natrafiłam na Twojego bloga i jestem pod wielkim wrażeniem-jesteś niesamowicie inspirująca i piękna.Można u Ciebie nie tylko obejrzeć Twoje cudowne stylizacje ale również dowiedzieć się wielu ciekawostek ze świata mody.Fajnie,że Twój mąż również interesuje się modą :)
  Zaobserwowałam Twojego bloga i będę naprawdę zaszczycona jeśli się odwdzięczysz.
  Pozdrawiam gorąco i czekam na kolejne posty!

  P.S.Anna Wintour na pewno ubierze różowy kostium od Chanel ;)

  ReplyDelete
 3. Buty zainspirowane kopciuszkiem? :D Can't wait!

  ReplyDelete
 4. wydaje mi się że Louboutin tworząc swoje cuda inspiruje się zawsze kopciuszkiem czasem klasycznym czasem nowoczesnym czy drapieżnym i dlatego Go wszyscy kochają, bo ubierając takie buty zmieniamy się właśnie z kopciuszka w księżniczki ;-)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts