2day's News - London

Dzisiaj tylko o Londynie i planowanych otwarciach  nowych butików

Isabel Marant

Jak wiadomo firma miała otworzyć swój butik w Londynie na Bruton Street już w czerwcu. Najnowsza wiadomość jest jednak taka, iż na skutek "nieprzewidzianych okoliczności" termin otwarcia został przesunięty na wrzesień. Butik usytuowany będzie obok istniejących już Stelli McCartney, Matthew Williamsona i Maisona Martin Margieli.

Celine's Return

Celine wraca do Londynu i z całą pewnością jest to efekt doskonałej kondycji finansowej. Jest to marka, która w największym stopniu pomogła konsorcjum LVMH w 25% wzroście w pierwszym kwartale tego roku. Marka u steru, której stoi brytyjka Phoebe Philo, planuje otwarcie butiku na Mount Street. Jest to bardzo urokliwa uliczka (jedna z naszych ulubionych) gdzie znajdują się butiki takich firm jak Goyard, Lanvin, Balenciaga, Marc Jacobs, Christian Louboutin, Loewe czy Bottega Veneta. Wiadomo również, że następujące firmy prowadzą negocjację w sprawie otwarcia tam butików: YSL, Erdem, Alaia, Chloe i Givenchy.

Comments

  1. Pozwole sobie dodac jeszcze jedna informacje, zwiazana wlasnie z Londynem. Otoz od jutra rozpocznie sie trwajacy przez caly weekend Vogue Festival (w Royal Geographical Society), zoragnizowany przez redaktor naczelna brytyjskiego Vogue- Alexandre Shulman.To wydarzenie zostalo okreslone jako "Davos for the fashion world", odbeda sie tam liczne panele dyskusyjne, pokazane beda filmy, zwiazane z moda. Zaproszeni zostali m.in Tom Ford, Stella McCartney, Diane von Furstenberg, a nawet Nigella Lawson.

    ReplyDelete
  2. Bardzo lubię 2day's News oraz posty Ewy B.

    ReplyDelete
  3. A wiec Festiwal Vogue juz sie zaczal dzisiaj. Dziekuje bardzo za sprostowanie tej informacji.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts