W ROLI GŁÓWNEJ JOANNA PRZETAKIEWICZComments

 1. Czy to wszystko kreacje La Mania?

  ReplyDelete
 2. wiekszość ale nie wszystko

  ReplyDelete
 3. Jest z wiekiem piękniejsza:)

  ReplyDelete
 4. ...o ile dobrze wiedze to tez jest Alexander MacQueen....:)chyba ta czarna gora :)).....fajna z niej dziewczyna....:)))

  ReplyDelete
 5. Może sie to wydać dziwne ale lubię na nią patrzeć ;) po prostu zawsze dobrze wyglada może "dobrze" za skromnie napisane .... Strój , dodatki , fryzura wszystko perfect

  ReplyDelete
 6. Przepiękna kobieta!
  100 % kobiecości i w ogóle wszystko naj!

  ReplyDelete
 7. Kobieta sukcesu, do tego przepiękna!
  Magda kiedy Ty nam się pokażesz, tęsknimyyyy;-)

  ReplyDelete
 8. Ta kobieta jest jak wino... Czym starsza tym piekniejsza :)
  Sesja bardzo mi sie podoba.

  ReplyDelete
 9. ona jest boska uwielbiam ja. Pani Przetakiewicz to taka nasza Anna Dello Russo. A sesja super.

  ReplyDelete
 10. piękne zdjęcia piękna kobieta.Pani Joasia jest dla mnie wzorem do naśladowania jej styl jest obłędny,z klasą,nie ma chyba rzeczy w jej projektach które by mi sie nie podobały.jej blog też jest ciekawy zagladam do niego z ciekawościa co w nim pokaże.Twój Magdo blog jest number 1 ale jej też blog jest niczego sobie.Dla mnie ona ubiera sie najlepiej ze wszystkich celebrytek-skromnie ale z klasą.dzieki niej pokochałam biele i kolor śmietany w ubraniach i tak staram sie je łączyć.a torebke chanel w kolorze śmietany która miała na jakimś zdjęciu chciałabym mieć -jest obłędna.

  ReplyDelete
 11. katia38, nie nazwałabym Joanny Przetakiewicz celebrytką. To słowo kojarzy mi się z bycia znanym z tego, że jest się znanym. Pani Joanna to kobieta biznesu odnosząca wielkie sukcesy i nazywanie jej celebrytką (choć nie sądze by taki był twój zamiar) jest troszkę uwłaczające.
  Kobieta, która jest wzorem do naśladowania. Zdaje mi się, że pogodzenie macierzyństwa z biznesem nie jest najłatwiejszą rzeczą na świecie...

  ReplyDelete
 12. P. , masz racje nie chodziło mi o to, więc to słowo celebrytka powinnam zaznaczyć w cudzysłowiu.w takim razie poprawię sie :) i napiszę że dla mnie jest jedną z najlepiej ubranych Polek.kiedyś fakt nie ubierała się fajnie ale jak ja np patrzę na swoje zdjęcia sprzed 10 lat to też nie podobało mi sie jak ja sie ubierałam.dużo ludzi ja krytykuje ale sądzę że robia to ze zwykłej zazdrości i tyle :)

  ReplyDelete
 13. super, że "Nasza" odnosi sukcesy
  fajnie, ze jest przy tym naprawdę śliczną kobietą

  ReplyDelete
 14. Bardzo ladna kobieta:)Ma ladne zadbane wlosy i wyczucie klasy:)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts