Ageless Supermodels

Supermodelki, których kariera zaczęła się w latach 90-tych wydaja się nie starzeć. Pamiętacie wczorajsze zdjęcia Claudii Schiffer? Nie tylko ona jest odporna na działanie czasu.
Źródło: fashionista.com
Comments

 1. Pewnie... może to jej urok... może to photoshop... Tyle mam do powiedzenia w tym temacie:) Żadna z tych pań na żywo nie wygląda tak jak na tych zdjęciach, choćby nawet sobie zrobiła milion operacji plastycznych, naciągań, podciągań, wypełnień, itp... I bardzo dobrze! Czasu się nie da zatrzymać ani cofnąć, to naturalna kolej rzeczy, że 20 lat temu wyglądaliśmy inaczej i za 20 lat będziemy wyglądać inaczej niż teraz. Można być piękną w każdym wieku i starzeć się z godnością, korzystając z udogodnień w postaci współczesnej medycyny czy kosmetologii, ale bez przesady. 50-latki sfiksowane na punkcie starzenia, robiące wszystko aby wyglądać jak 20-latki (Demi Moore), to smutne i może prowadzić do obłędu...

  ReplyDelete
 2. Pierwsze foto piękneeeeeee piersi...

  ReplyDelete
 3. Piekne kobiety kiedys i dzis:) 3lata temu mialam okazje rozmawiac z Elle Macpherson na lotnisku Heathrow bylam nia oczarowana przesympatyczna osoba , niezywkle piekna i ta figura. Zrobila na mnie duze wrazenie :)

  ReplyDelete
 4. Kadarka świetnie to ujęłaś.
  Photoshop robi cuda! Nie oszukujmy się to są tylko zdjęcia. Nikt nie wyglada tak samo jak 20 lat temu. Np. Claudia nie pokazuje się bez ciemnych okularów w ciągu dnia. Chyba nie z powodu ostrego słońca.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts