2day's New's - YSL, Dior Twist?, Marni, VB

Po krótkiej przerwie wracamy do naszej codziennej rubryczki krótkich wiadomości a dziś:

YSL

Yves Saint Laurent ma nowego dyrektora artystycznego - Heidi Slimane. Projektant pracował już dla tej marki w latach 1997-2000 projektujac linię męska a następnie prowadził ten sam dział u Diora. Teraz będzie odpowiedzialny za cała kolekcję legendarnego domu mody.


Dior Twist?

O czym najczęściej rozmawiało się na ostatnim pokazie paryskiego tygodnia mody? Oczywiście o tym kto obejmie przywództwo w Diorze. I znów niemal pewnym kandydatem jest Marc Jacobs, którego miejsce w LV miałby zajać Raf Simons. Ta plotka wraca co jakiś czas jak bumerang więc może jest w niej choć ziarenko prawdy. Jedno jest pewne - Dior potrzebuje dyrektora artystycznego i to potrzebuje go szybko.


Marni

Przypominamy tylko krótko, że od dzisiaj do sieci sklepów H&M wchodzi kolekcja Marni. Udanych zakupów.


Victoria Beckham

Wiecie zapewne, że ta Pani bardzo mnie inspiruje ale czy wiecie od kogo Vicki czerpie natchnienie. W ostatnim wywiadzie wymieniła parę nazwisk. Otóż bardzo podoba jej się styl Kate Bosworth i ma całkowita obsesję na punkcie Clémence Poésy. Carine Roitfeld chętnie widziałaby jako ambasadorkę swojej marki i pragnie zobaczyć świat oczami Muci Prady.

Comments

Post a Comment

Popular Posts