2day's News - New Man, The New Carrie, Tough Man

New Man

Model Baptiste Giabiconi potwierdził poprzez swojego przedstawiciela romans z prawie już rozwiedziona Katy Perry. Francuz z pochodzenia, ulubiony model i bliski przyjaciel Karla Lagerfelda (plotkowało się też o ich bardziej zażyłych stosunkach) po raz pierwszy widziany był z Katy na ostatnim pokazie Chanel w Paryżu. Obecnie ponoć rozważa możliwość przeprowadzki do Stanów co miałoby pomóc w karierze i w zwiazku z piosenkarka.


The New Carrie

No i się doczekaliśmy. Mamy nowa Carrie Bradshaw! W znana chyba wszystkim postać filmu Sex and the City wcieli się Anna Sophia Robb. Prequel serialu ma ukazać się jeszcze w tym roku. Can't wait!


Tough Man


Dlaczego nie powinno zadzierać się z Karlem? Przekonała się o tym Tina Brown, edytor Newsweeka. Niedawno ukazał się tam profil projektanta określajacy go jako "overrated" (przeceniany). W odpowiedzi Lagerfeld na konferencji prasowej powiedział: "przede wszystkim gazecie Tiny Brown nie wiedzie się najlepiej. Bardzo mi żal Tiny, która przecież odniosła taki sukces w Vanity Fair, że zwiazała się z tak gówniana gazeta jak ta. Przykro mi." :-))) To się nazywa riposta!

Comments

 1. Myślę że Karl lepiej by zrobił wogóle tego nie komentując myślę że nie musi się bronić poprzez atak...

  ReplyDelete
 2. E tam, Mistrzowi wszystko wolno ;-)

  ReplyDelete
 3. 1. Jak Baptiste Giabiconi takie ciacho może być z brzydką Katy Perry ???
  2. Dobrze że Karl skomentował !!!

  ReplyDelete
 4. Karl nie pokazał klasy :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts