I'm a shoes freak

 
 

Comments

 1. Magdo, czy mogłabyś przygotować w przyszłości posty w stylu jak łączyć kolory w ubiorze, jakie ciuchy powinna mieć każda z nas w swojej szafie albo co zrobić, aby dodać charakteru zwykłemu outfitowi, aby wyglądać interesująco? To było by coś przydatnego, z czego mogłaby zaczerpnąć coś każda z nas :)

  ReplyDelete
 2. Po czesci byly takie wpisy ale chyba nie w jednym poscie , dobrze przygotuje cos takiego oczywiscie bedzie to moje spojrzenie

  ReplyDelete
 3. buty, buty, buty uwielbiam buty.
  Nawet kiedy kupuję buty i wychodzę ze sklepu to i tak patrzę na inne ... ;-) ( a może coś przeoczę ...)

  ReplyDelete
 4. Post z Braciakiem został usunięty czy tylko mi się nie wyświetla? Zgadzam się z "Lipstick" porady "Jak się ubierać żeby zawsze wyglądać elegancko i stosownie" bardzo by mi się przydały. Oczywiście ja bym się jedynie inspirowała bo na projektantów mnie nie stać :)

  ReplyDelete
 5. usunięty, średnio pasował na modowym blogu, dobrze postaram się coś skleić ;-)

  ReplyDelete
 6. http://passion4fashion-madzix.blogspot.com/2011/10/klasyka.html polecam też przejrzeć starsze posty

  ReplyDelete
 7. http://passion4fashion-madzix.blogspot.com/2011/11/troche-klasyki.html

  ReplyDelete
 8. http://passion4fashion-madzix.blogspot.com/2011/12/sportowa-elegancja.html

  ReplyDelete
 9. prócz tego futra wszystko jest przepiękne. Futro jest ładne ale jeśli naturalne to jakoś nie... Chodzi o to że ja swoje 90 % czasu spędzam w dresie w domu i trudno czuć się wytwornie myjąc np. podłogę ;)

  ReplyDelete
 10. jestem zdania jezeli kupic futro to naturalne, jezeli uwzgledniasz tylko sztuczne to kupuj takie ktore nie imituje tych prawdziwych soboli, norek czy szynszyli bo wygladaja bardzo kiczowato i tandetnie

  ReplyDelete
 11. nie, nie mam zamiaru nosić futra tak ogólnie z jednej strony dlatego że oglądałam taki straszny film o futrach a z drugiej jeśli chodzi o sztuczne to wydaje mi się że wyglądałabym dość komicznie. Jestem raczej drobna i nie za wysoka więc "zgubiłabym" się w takim futrzanym płaszczu albo kurtce ;)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts